Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Söz Yüzüğü Görmek

Rüyada söz yüzüğü görmek neye işarettir?

Rüyama geçmeden önce rüyayla ilişkisi olabilecek bir şeyler anlatmak istiyorum. Çok güzel bir kız var, sanırım onu seviyorum. Daha önce onun benden hoşlandığını hissettim. Kızın konuştuğu başka erkekler vardı ama sevgilisi yok. İçten içe ona çok kızıyordum, hem bakarak bana umut veriyor hem de başkalarıyla konuşuyor diye. Sıcakkanlı kız, arkadaşça konuşuyordur diyerek kendimi avutuyordum ama çevresinde ona aşık insanlar olduğunu biliyorum, güzelliği çok dikkat çekiyor. Kız hakkında kafam gerçekten çok karışık, ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

Şimdi rüyama geçmek istiyorum: Rüyamda sevdiğim kız bir kafede birisiyle oturuyordu beni yanına çağırdı ve yanındakini sözlüsü olarak tanıttı. Sonra da parmağındaki yüzükleri gösterdi, kızın bir parmağında üç tane yüzük vardı, yanındaki çocuk söz yüzüğü olarak 3 tane birden takmış. Yüzüklerden iki tanesi biraz yalınç yüzüklerdi, küçük yüzük ise sade ve ince işlenmişti, yüzükler gümüş veya alyanstı. Kız bana hangi yüzüğü beğendiğimi sordu ben de yüzüklerden en küçüğünü beğendiğimi söyledim, kız da kendisinin benimle aynı yüzüğü beğendiğini söyledi. Rüyamı kız ve benim açımdan yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada söz yüzüğü görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, Öncelikle verdiğiniz detaylı bilgi ve gönderdiğini rüya için teşekkür ederim. Rüyanız iki açıdan ele alınabilir. Birincisi uyanık hayatınızda kafanızı fazlaca taktığınız bir konunun uykudaki yansıması olarak düşünülebilir ve bu yön biraz ağır basmaktadır. İkincisi gerçekten bir mesaj verdiği düşünülebilir. Her ne kadar birinci alternatife ağırlık versem de üç yüzük konusu dikkatimi çekti.

Rüyada 3 rakamı çok önemli mesajlar verir ve dikkatle incelenmeli, diğer unsurlarla birlikte dikkatle analiz edilmelidir.

Bu rüya aşağıdaki üçlemeleri işaret eder.

* yaşam, canlılık, iç güç ( gücücü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir )

* hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, ( kendini keşif işaretidir.)

* Bugünü, geçmiş ve gelecek ( zamanın önemini hatırlatır )

* baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir )

Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı ifade eder. Rüyada yüzükler aynı zamanda sadakat, idealleri, sorumluluklar veya inançları temsil eder. Söz yüzüğü yeni bir sorumluluk konusunda başlangıcı temsil eder.

Rüyada gümüş yüzük görmek makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete işarettir.

Rüyada alyans görmek, bekar iseniz bilinçaltınızda evlilik isteğinizi gösterir, evli iseniz evlilik yüzüğü evliliğinizde kimi sorunlar yaşadığınızı ve bu sorunların sizi çok rahatsız ettiğini gösterir.

Sonuç olarak, üç yüzük sizin duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirme konusunda başarılı, sorumlulukların bilincinde olduğunuzu gösterirken önünüzde bolluk, bereket ve zenginlik dolu günler olduğunu göstermektedir. Yukarıdaki üçlemelerden sizi ilgilendireni tespit edip ona göre mesajı siz tespit etmelisiniz. Bana sanki “baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir )” gibi geliyor. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerinizi ekler misiniz?

“Rüyada Söz Yüzüğü Görmek” için 4 yanıt

Rüyamı yorumladığınız için çok teşekkürler,rüyamla ilgili bir gelişme olursa buradan bilgilendirme yapacağım.Acaba kız bir başkasını mı seviyor ya da gönlü bende değilmi o konuyla ilgili bir rüya değiil demek ki.
Çok teşekkürler…

İyi günler benim şu an samimi olduğum bir erkek arkadaşım var ve rüyamda “seninle gümüş söz yüzüğü takıcaz” diyor, “biz sevgili değiliz “diyorum “olsun yine arkadaş olucaz hep” diyor, ne anlama geliyor acaba.

Rüyada hoşlandığın adamla sözlenmek ve söz yüzüğü takmak
Ben rüyamda hoşlandığım adamla sözlendiğimi gördüm. Bütün ailem oradaydı, sevdiğim adamın babası yüzüklerimizi takıyordu, ikimizde çok mutluyduk sevdiğim adamın ablası bizden daha mutluydu ve babası yüzükleri taktı ve rüyam bitti, acaba ne anlama geliyor?

Rüyada sözlenmek, rüyada sözlendiğini görmek rüyayı görenin gerçek hayatında bir değişim veya gelişim içinde olduğunu gösterir, bu dönemden sonra olaylara daha farklı bakmaya başlayacağını, iyi ve kötüyü daha net ayıracağını işaret ederken bunların kişiye mutluluk, huzur ve ferahlık getireceğine yorulur.
Rüyada yüzük takmak, yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğini veya taahhütte bulunduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir