Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Söz Yüzüğünün Kırıldığını Görmek

Rüyada söz yüzüğünün kırıldığını görmek ne demektir?

Merhaba, ben 21 yaşında kızım, şuan nişanlıyım, öğrenciyim. Rüyamda söz yüzüğünün kırıldığını gördüm ve satın almak istiyordum, satın alacağım kişiden aynı yüzüğü istedim ama ben senin köylünüm sana bedavaya verecem dedi. Rüyada yüzük kırılması neye işarettir?

Rüyada söz yüzüğünün kırıldığını görmek neye yorulur?

Rüyada kırık yüzük görmek, ilişkide sorun işaret eder, bu sorun eşiniz veya sevgili ile aranızda kimi sıkıntılar olduğunu ve bu yüzden bir gerginlik yaşadığınızı ifade eder. Bu rüya aynı zamanda bir terk edilme, yalnız kalma ya da ayrılık korkusu yaşadığınızı temsil edebilir.

Yüzük kırılması yada bir yüzüğün kırıldığını görmek, sizin sadakat konusunda soru işaretlerine sahip olduğunuzu gösterir. Kırılan yüzük, bir ayrılık veya hayal kırıklığı işareti de olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Söz Yüzüğünün Kırıldığını Görmek” için 6 yanıt

Benim söz yüzüğümü gördüm rüyamda onu bana değişik bir kadın verdi. Okulda yüzük yere düştü ben onu almaya çalışırken hoca yanıma geldi ve benimle dalga geçti, sınıftan bir arkadaşım yüzükle ilgili saçma sapan şeyler söyledi ve beni pencerenin yanına götürdü. Dışarıda deprem oluyor volkan alevleri her yerde, sanki kıyamet kopuyordu. Bunların benim yüzünden olduğunu söyledi, ben yüzüğü alıp kaçtım oradan. Beni kovalamaya başladılar. Üzerime alevler atıyorlar, bende yüzük sayesinde buz çıkarıyorum onları söndürüp karşılık veriyorum. Daha sonra eve gidiyorum her şey normale dönüyor.
Evden çıkıp biriyle görüşmeye gideceğim beni aldırmaya araba göndereceğini söylüyor, bende onu bekliyorum, kız kardeşim de yanımda, biri geliyor ve o şoför olduğunu söylüyor. Biniyoruz arabaya bizi evin çevresinde gezdiriyor, ben kimsenin beni görmesini istemiyorum, arabanın içinde saklanıyorum, sonra arabaya bindiğimiz yere geliyoruz bu adam motorla gideceğimizi söylüyor. Ben orada bizi kaçırmaya çalıştığını anlıyorum, kaçmaya çalışıyorum, kardeşim motora binmek istiyor ama durumu anlatınca o da kaçıyor ama yakalanıyor, adam onu bayıltıp götürüyor. Beni almaya gelen gerçek adam geliyor o sırada takip et kardeşimi getir diye bağırıyorum. Böyle bitiyor rüyam. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutlu

Rüyada söz yüzüğü görmek yeni bir sorumluluk konusunda başlangıcı temsil eder. Bu yeni bir ilişki, yeni proje olabilir. Hocanızın sizinle dalga geçtiğini görmek gerçek yaşamınızda bazı hareketler veya davranışlarınızın çevreniz tarafından yadırgandığını veya anlaşılamadığını ya da yanlış anlaşıldığını ifade eder.
Rüyada deprem olduğunu görmeniz hayatınızda ani bir değişiliğe işaret ederken depremin sizin yüzünüzden olduğunun söylenmesi bu değişime kendiniz karar vereceğinizi, yani isteyerek yapacağınızı gösterir.
Rüyanın devamında olanlar ise aslında kaçırılmak değil de kaçma isteğiniz olduğunu, bir şeyden ya da sizi fazlaca etkileyen birinden kaçmak istediğinizi temsil etmektedir. Kendi başınıza kaçamadığınız için birilerinin vesile olmasını beklediğinizi temsil etmektedir.

Rüyada erkek arkadaşımın bizim için aldığı gümüş söz yüzükleri vardı, açıp bakıyorum, fazla beğenmiyorum, sonra çantamda eski erkek arkadaşımın yüzüğü var, çok büyük çok bol, ne anlama geliyor, lütfen söyler misiniz?

Bnm söz yüzüğüm komple kirilmadi içersinde bi delik açılmış ve kenarlarında küçük kiriklar olmuştu ne anlama gelir ki

Merhaba, ruyamda soz yuzugumu cıkartıp elıme baktığımda ıncecık olmustu ve baska bırı altın yuzuk aldı taktım ve o sahısa dedım kı “sakın erkek arkadasım bılmesın” dedım, bır ıse gırmıstım, guvenlık gorevlısıydım, elımde fener vardı. Yardımcı olursanız sevınırım.

Rüyamda tek taşımın bi eşyaya değdiğini görüyorum önce küçük delikler açılıyo sonrada kum gibi dökülüyordu bunun anlamı nedir acab

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir