Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Sözlenmek

Rüyada sözlenmek neyi gösterir?

Ben evlenmeyi hiç aklının ucundan geçiren biri değilim normalde, ancak rüyamda sözlendiğimi gördüm. Sabaha doğru daha sözlenmeden sözlenecegim kişinin ailesi cümbür topluluk geliyor, bu kadın kuzenimin kayın annesi.

Benim yaşımda oğlu var ama serserinin teki. Daha sözlenecegimin çocuğu görmeden oldu bittiye getirmeye çalışıyorlar. Beni görmeye gelmişler ben test çözmeye başlıyorum biraz çözüyorum ayıp olacak diye bırakıyorum diyorum ki. Kaanmis ismi gerçekte o çocuğun ismi ne bilmiyorum.

Kaanla birbirimizi bir görelim diyorum belki beyenmicez bir yanda gözüm ideallerimde mühendis olmakta hala gözüm kitapta. Istemiyorum aslında ama bunun bi önemi olmadığını düşünüyorum artık sevdiğim kişi uzakta ve artık olamayız. O değilse kimin olduğu çok da önemli değil sanki. Orada ufak çocuk görüyorum eğiliyorum ve ben ideallerimi yapamadım sen bari yap sakin vazgeçme diyorum uyanıyorum sabah 5.30.

Rüyada sözlenmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sözlenmek
Rüyada sözlenmek

Rüyada sözlenmek; nişanlanmak, evlenmek gibi her bekar genç tarafından sıklıkla görülen rüyalardır ve zihni fazla meşgul eden bu konuların rüyada yansımasıdır. Genel anlamda rüyada sözlenmek veya rüyada sözlendiğini görmek rüyayı görenin gerçek hayatında bir değişim veya gelişim içinde olduğunu gösterir, bu dönemden sonra olaylara daha farklı bakmaya başlayacağını, iyi ve kötüyü daha net ayıracağını işaret ederken bunların kişiye mutluluk, huzur ve ferahlık getireceğine yorulur.

Rüyada sözlendiği kişiyi görmek kararlılık sembolü olup, sözlüyü görmek rüyayı gören kişinin içinde olduğu gelişimi takiben hayatın sorunlarını anlamak ve çözmek konusunda zaten kendinde var olan yetenekleri daha etkin kullanmaya başlayacağını ve kararlılıkla bunları çözeceğini ifade eder. Rüyada eski sözlüyü görmek rüyayı gören kişinin kendini anlayacak, dinleyecek, sevecek birinin bulmak konusunda içinde bir endişe yaşadığını ya da eski sözlüsü ile arasında her şeyin daha bitmemiş olduğunu gösterir.

“Rüyada Sözlenmek” için 3 yanıt

ben bugun ruyamda sevdigim kisiyle soz takiyordum fakat o yanimda deildi, onu eskiden seven bi kizla annesi ve ablamla eşi vardi yaninda. Soz kesildikten sonra o kiz gelip benim elimi öptü ve ayni anda kucucuk cocuk oldu gittikce cocuga benzedi, bunun anlami nedir acaba ? Kafami cok karistiran bir ruya oldu. Ve ben sık sık o sevdigim kisiyle evlendigimide goruyorum ruyalarimda

Merhabalar; rüyamda sözlendiğimi gördüm. rüyamı anlatmadan önce kişi ile ilgili detay vermek istiyorum. Rüyamda sözlendiğimi gördüğüm kişi daha önce benden hoşlandığını sandığım kişi, çok sık bakışlarını yakaladım. En son bir düğünde baya baya bakışlarını alamayınca gidip sordum neden baktığını fakat inkar etti ve arka masadaki bayanlara baktığını söyledi. Tuhaf olan şey arka masa yoktu duvar vardı (not: ikimizde birbirimizden nefret etme derecesindeyiz) Bu olay olalı 1 yıl oldu ve ben bugün onu rüyamda gördüm.
Rüyam şu şekilde, bahçede annemle otururken dayım bize gelip anneme “kızını x kişiye verdik, istediler bende münasip gördüm. Benim oğluma vermedin bari x kişiye ver kızını” diyor. Annemde bende karşı çıkıyoruz. Sonra nasıl oluyorsa annem razı oluyor ve ben kendimi bir anda onların evinde buluyorum. Ablaları var evde ve bana “bizim gelinimiz olacaksın, bu evin geliniymiş gibi davran, misafir gibi davranma” diyor. Bende “o iş hiçte belli olmaz” deyip çıkıyorum ve kendi evime gidiyorum. Sonra beni arabayla almaya geliyorlar, söz hazırlıkları için alışverişe gitmemiz gerekiyormuş. Ben ağlamıyorum ama ağlamaktan beter bir haldeyim. Ben bindikten sonra arabada arka koltuğa sözleneceğim kişi biniyor ve bana laf çarpıtıyor. Ben sözlenmemek için direndim ama karşı taraf dünden razıyken nasıl başarılı olabilirdim diyor. Bende kendisine “seninle sözlenmeye can atmıyorum aileler istiyor, çok karşı çıktım ama olmadı” diyorum. Bu şekilde.

Merhaba. Ruyamda sozlu oldugunu gordum. Sozlum olucak insani benle tanistirdilar bu senin sozlun deye. 5 dakika sonra hemin insani basqa bi kizla gordum ve onu evimizden kovdum. Bu ruyanin anlamini sizlere zahmer bana anlatursaniz sevinirim onceden tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir