Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sözlük Görmek

Rüyada sözlük görmek neye çıkar?

Sayın admin, önce bu güzel hizmetiniz için teşekkür ediyorum. Benim bir rüyam var. Geçen kurban bayramında gördüm bu rüyayı, araştırdım ama bir yorum bulamadım. İnşallah cevap verirsiniz. Rüyamda 9 aylık kızımın konuştuğunu ve okuduğunu gördüm. Rüyada bebeğim ablasının sözlüğünü eline almış karıştırıyor, ben rüyamda onun sözlük ile oyun oynadığını düşünüp, bir zarar vermesin diye sözlüğü elinden almak istediğimde “ama anne ben sözlükte bir şey arıyorum, bu bir büyülü sözlük” dedi.

Şaşırmıştım “onun konuşamadığını unutmuştum ve “ne arıyorsun” dedim, bana “kurban nedir? ona bakıyorum dedi. Rüyamda bu duruma ağladığımı ve Allah’ıma böyle bir evlat verdiği için şükrettiğimi hatırlıyorum. Bunun anlamı ne olabilir? 31 yaşında evli iki çocuklu anneyim, şu anda çalışmıyorum, ruh halim çok şükür iyi, günlük geçim derdinden başka bir sıkıntımız yok.

Rüyada sözlük görmek tabiri

Sibel merhaba, mübarek günlerde gördüğün bu değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada bebeğinin konuşması reel hayattaki umutlarının yansımasıdır. Onun okuduğunu görmeniz ise onun (veya tüm çocuklarının) okuyup öğrenme, kendine ve ailesine dolayısıyla insanlığa faydalı insan olmaları yönündeki umutlarının gerçek olacağına yorumlanır. Bu konuda lütfen rüyada bebek görmek sayfasını inceleyin.

Öte yandan 9 aylık bebeğin konuşması ve okuması kadar elinde sözlük görmek, sözlüğü incelemesi, okuması da çok ilginç. Başka bir şey örneğin gazete, kitap da olabilirdi ama özellikle sözlük var. Bu durum gerçek hayatta başkalarının bilgi ve tecrübesinden yararlanmanın önemi ve faydasına işaret etmekte, bunu akıldan çıkarmamak gerektiğini anlatmaktadır. Çünkü rüyada sözlük görmek kişinin bilmediği bir konuda bilenlerin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak, onların bu özelliğinden yararlanmak gerektiğini ifade eder. Rüyada bir sözlüğe bakmak ya da sözlük okumak rüya sahibinin bir konuda kendinden emin olamadığını, kendisinin görüşü veya düşüncesine güvenmediğine alamet eder.

Küçük kızının kurban kelimesinin anlamını sözlükte araması ise bambaşka enteresan bir durum. Lütfen rüyada kurban görmek sayfasını inceleyin ve oradaki bilgilerle, içinde olduğunuz (bu rüyayı gördüğünüz günlerdeki durum) durumu göz önüne alıp, bunları bir arada değerlendirerek mesajı tespit ediniz. Rüyada şükrettiğini görmek rüyayı gören insanın kişisel olgunluğa eriştiğini, manevi zenginliğe ulaştığını ve yaşamı boyunca mutlu olacağını temsil eder.

Sözlük hakkında diğer bilgiler

Rüyada rüya sözlüğü görmek erkek ve dişi özellikleri, ilişki anlamlarını simgeler.  Rüya sözlüğü okumak, rüya sözlüğü okuduğunu görmek eski dersleri ve hataları ilişkide tekrar etmemek ve uzaklaşmak anlamını ifade eder. Ruya sözlüğü incelemek, rüya sözlüğü incelediğini görmek büyümeye ve kendiniz hakkında yeni gerçekleri keşfetmeye işarettir. Rüya sözlüğü almak, rüya sözlüğü aldığını görmek Bir ilişkiniz varsa, önceki ilişkideki benzer yönleri ve hataları temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir