Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Spa Görmek

Rüyada spa neye delalet eder?

Rüyamda, rahmetli babamı sağlığındaymış gibi gördüm. Bir spa merkezindeyiz ve beraber yürüyoruz, yürürken, gitmemizi ve artık vaktimizin geldiğini söylüyor, orada mezarımızın açıldığını, bizi gömeceklerini söylüyordu, korkuyorum ama mecburum, zaten vakit tamamsa ölümden kaçış olmadığını düşünüyorum, aklımdan bari gömmeden ölsem de, canlı canlı atmasalar toprağı üzerime diye düşünürken, mezarlığa geliyoruz ve son bir sigara içerken de, rahmetli babam çağırıyordu, uyandım. Korkmuştum, acaba dedim babam haydi zamanın geldi mi diyor diye düşündüm. Yardım ve bilgilendirmeniz İcin şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla;

Rüyada spa görmek yorumu

Kenan selam, öncelikle bu rüya kesinlikle aklınızdan geçen şeylere işaret etmemektedir. Temel itibariyle sahip olduğunuz değerlerin farkında olmanızı ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada rahmetli babayı diri görmek sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini sağlayan latif ve değerli bir rüyadır.

Rüyada spa görmek kötü alışkanlıklara artık bir son vermek gerektiğini gösterir. Bu rüya kişinin kötü alışkanlıklarını terk ettiğinde yaşamının bolluk, bereket ve zenginlik içinde süreceğini, tüm sorunları ve zorlukları güçlü inancı ile aşmayı, kendine olan sonsuz güveni ile her işten başarılı bir şekilde çıkacağını gösterir. Spa umutların gerçekleşmesine, kötü günlerin bitmesine, çekilen acıların sona ermesine ve gözyaşlarının son bulmasına işarettir. Rüyada spaya gittiğini görmek kişinin eski düşünme ya da davranış biçimlerini değiştirmesi gerektiğine, yenilenmeye ihtiyaç duyduğuna yorumlanır. Rüyada spaya gittiğini görmek alternatif olarak rüya sahibinin uzun bir zamandır iş hayatı veya aile yaşamında süren bazı sıkıntıların kısa bir sürede düzeleceğine ve bol kazanca ve para kazanmaya başlayacağına işarettir. Rüyada spada tedavi olmak insanın yaşamında bir yenilenmeye, canlanmaya, arınma dönemi içinde olmaya yorulur.

Spa nedir?
Spa’nın tanımı, şifalı sular ile yapılan bakım demektir. Spa pazarı epey gelişmesine rağmen Türkiye’de yeni gelişmekte olan bir sektördür. Spa, hızla gelişmekte olan bir kavram ve dünyanın birçok yerindeki resort ve otel komplekslerinde yer almaya devam ediyor. Spa merkezlerini diğer merkezlerden ayıran özellikler, mekanın girişinden başlıyor. Müzik sistemi ve dekoruna kadar, hoş kokulu mumlardan ışık sistemine kadar kullanılan kozmetik malzemeleri de dahil merkeze gelen kişiye ruhsal ve bedensel hizmet sunuyor. Spa müşterileri genelde vücut bakım programlarını tecih ediyor. Rahatlatıcı aroma yağları ile salt body peeling’in kombine edilerek masaj teknikleriyle kişiye uygulanan bu bakım, hem vücudu, hem de ruhsal rahatlatmayı sağlıyor. Masaj yağı içeriğindeki citrus aromaları sayesinde kan dolaşımını hızlandırıp, vücuda zindelik kazandırırken, salt body peelingle de cildi ölü deriden arındırıyor. Bunun ardından toz halindeki deniz yosununu su ile kıvamlaştırarak kişinin komple vücuduna sürülmesi sağlanıyor. Stretch filmlerle bandajlayarak dermolife cihazına kişi yatırıldıktan sonra titreşim usulüyle kan dolaşımının hızlandırılması ve cihazın püskürttüğü aroma buharı ile de vücudun toksinlerden arındırılması sağlanıyor. Cihazda bulunan farklı renk yansımaları, renk terapisi de yaparak kişinin ruhsal yönden dinlenmesine ve rahatlamasına olanak veriyor. Bunun yanında kullanılan bir diğer yöntem de deniz tuzları ve yosunlarıdır. Bunlar, mineralleri bakımından zengin ve aynı zamanda içeriklerinde cilt proteini olan elastini artıran ön maddeleri içerirler. Bu sebepten dolayı, üyesi bulunduğunuz merkezlerde bu tarz uygulamalara çok dikkat etmelisiniz. Tüm bu uygulamaların amacı, vücudun su ve tuz dengesini ayarlaması, bedene enerji kazandırmaları, yorgunluğu ve ağrıyı almaları ve az önce de değindiğim gibi cilt proteini olan elastinin yeniden yapılanmasını sağlamaktır.
Kaynak: Vikipedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir