Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Spiker Görmek

Rüyada spiker görmek neye çıkar?

Rüyamda önce bir kadın spiker sesi belirdi “Filistinli çocukların öldürülmesiyle ilgili bir kısa film izleyeceğiz diyordu. Ardından film başladı. Bir koridor vardı hastane koridoru gibiydi sağda ve solda 8-9 oda vardı, her odanın içinde de insanlar vardı ama kapılar kapalıydı. Koridorun sonunda sağdaki odada bu olaylardan sorumlu 75.000 kişinin ölümüyle suçlanan bir katil vardı ve hala o odadaki çocukları öldürüyordu.

Koridorun başında ise ben vardım elimdeki bıçağı sağ taraftaki duvara dayayıp yürüyerek duvarı çizmeye başladım. Aynı zamanda arkadan da bir opera sesi geliyordu. Ben yürürken katilin öldürdüğü çocukların çığlık sesleri geliyordu devamlı ama buna aldırmadan sadece operayı dinleyerek duvarı çizmeye devam ettim. Duvarı çizdikçe çizilen yerden kan akıyordu. Koridorun sonuna doğru yürüdüm ve sol taraftaki duvara geçtim aynı şeyi bu duvara da yapacaktım ama o sırada katil odadan çıkıp yüzünü gösterdi ve birden opera canlandı, müzik heyecanlı bir hal aldı ve koşmaya başladım, koşarken yine de duvarı çizip kanatıyorum. Bir yandan da “ne istedin onca insandan, bunu şimdi ödeyeceksin” diyordum başladığım noktaya döndüm ve birden zıplayıp elimdeki bıçağı katile fırlattım. O sırada uyandım. Çok sanatsal bir rüyaydı anlamı var mı acaba? 18, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada spiker görmek tabiri

Sevgili Kardeşim Valery, görmüş olduğun rüya masum Müslüman çocuklara, kadınlara ve diğer insanlara yıllardır uygulanan zalim saldırılara bir baş kaldırış, isyan, öfkenin canlandırılmasıdır ve ve inan milyonlarca Müslüman böyle düşünüyor ve haklılar. Filistin, Afganistan, Irak, Suriye, Afrika’da bu zulüm devam ediyor. Biz burada bu satırları okurken kim bilir nerede masum çocuklar, kadınlar öldürülmekte, işkence çekmekte, aç susuz çıplak ayakla yaşamakta. Senin isyanın rüyanda böyle yansımış inan başkalarını ki de farklı yansıyor. Bu yüzden rüyan hakkında başka bir şey yazmayacağım.

Rüyada başlığını veren spiker konusunda bakarsak;

Rüyada spiker görmek kaos, risk, tehlikeli macera anlamlarını simgeler. Yeni maceraları ve riskli girişimleri işaret eder. Sunucu terimi de aynı şekilde yorumlanır. Rüyada spikerlik yapmak, spiker olmak, başkalarından menfaat sağlayarak, yararlanarak iş yaptığınız anlamındadır. Rüyada spor yorumcusu görmek, futbol yorumcusu, televizyon yorumcusu, radyo yorumcusu veya gazete yorumcusu görmek, bu rüya sizin öfke ve duygularınızı her zaman kontrol altında tutmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada profesyonel yorum yapmak, yorum yaptığını görmek hayatınızda olası değişiklikler ve bu değişiklikler karşısında kendini kontrol konusunda uyanık ve hazırlıklı olmanızı tavsiye eder.

“Rüyada Spiker Görmek” için bir yanıt

Rüyada kadın sunucu görmek
Rüyamda ünlü bir kadın sunucu beni kalabalık bir ortamdan, kendi evine balkona götürdü. Sonra sigarasını yakmamı istedi ve bende çakmakla yaktım. Sonra bir yaşlı bir çift geldi balkona. Onları görünce hürmet ve yardım ettim. O yaşlı çift bundan dolayı beni övdüler. Yaş 22 , Bekarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir