Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Spor Araba Görmek

Rüyada spor araba görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda eşimle ben iki ayrı spor araba alıyoruz. Ben spor arabamı bir galerinin önünde park halinde unutuyorum. Sonra galeri sahibi kendi aracıymış gibi bana onu satmaya çalışıyor. Arabayı alıp kaçıyoruz. O sırada eşim beni bir binaya sokuyor.

Yeni yapılmak üzere olan bu yerde, eşimin büyütmüş olduğu iki arının olduğu yere giriyoruz. Eşim arılardan birini beslerken diğeri bana iğnelerini fırlatıyor. Vücudumdan iğneleri tek tek çıkarıyorum o sırada bir tane daha atıyor arı. Sonra arabamı alıp oradan çıkıyorum ve gaza basıp tabelalardan evin yolunu aramak için duruyorum. Ama eşim orada kalıyor ve öyle uyanıyorum.

Rüyada spor araba görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada spor araba görmek, almak, satmak veya kullanmak boş hayallerin peşinde koşarak boşuna vakit kaybettiğinizi simgeler. Unutmayın hayat çok kısa.  Rüyada spor oto, spor araç, spor otomobil görmek rüya anlamları da aynıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanızda gördüğünüz arılar ve iğne fırlatması, vaktinizi ve imkanlarınızı size yarar sağlayacak işlerde harcamanız gerektiğini teyit eden unsurlardır. Çünkü rüyada arı görmek zenginlik, iyi şanslar, uyum, yaratıcılık ve mutluluğu simgeler. Genel ifade ile olarak Arılar sıkı çalışma ve çalışkanlığı ifade eder.  Bakınız arı rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir