Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Spor Hocasını Görmek

Rüyada spor hocasını görmek neye çıkar?

Yakın bir bayan arkadaşımı, elinde bir paket ya da bir kağıt parçası ile 2-3 katlı bir binanın içerisinde ifadesiz ve hareketsiz bir şekilde ayakta beklerken gördüm. Saçları kızıl, düz ve tepeden toplanmış vaziyette idi. Ben de spor hocamızı arıyordum, sonunda merdivenlerden bodrum kata inmemi söylediler ve ben de indim.

Sporcular ısınma hareketleri yapıyorlardı. Hocamızın birini boxer şort ve üzerinde tişörtü ile gördüm. Tabi ben onu telaşla aramaktan soluk soluğa kalmışım. Neyse biran bir bakıyorum ki büyük bir pencere önünde iki hocamızda tek dizlerinin üzerine çökmüşler ve başları öne eğik gözleri kapalı öylece duruyorlar. Yüzlerinde bir ifade yok ama. Ben hocamıza konuşuyorum bir şeyler anlatıyorum heyecanla sadece suratıma ifadesiz bir şekilde baktı. Bu arada hanımı kapıdan kafasını uzatmış bizi dinliyor, bir an fark ediyorum onu ve yanlış anlamasın diye gidip onunla konuşuyorum. Tabi oda kızgındı biraz, daha çok korku. Hatırlayabildiklerim bunlar. Belki saçma gelecek size ama ben rüyanın hala etkisindeyim nedense. Gönderen: Resif

Rüyada spor hocasını görmek yorumu

Resif Merhaba,

Rüyanızdaki unsurlar birbiri ile pek uyumlu değil. hakkınızda hiç bir bilgi olmadığı için sağlıklı yorum yapmak zor. Hakkınızda yaşınız, mesleğiniz, ruh haliniz gibi temel bilgileri aşağıdaki yorum alanına eklerseniz yorumu tamamlayabilirim. Mesajınızdan öğrenci olduğunuz düşünülüyor, ancak mezun olmuş durumda olup eski öğretmenlerini arıyor olma olasılığı de var.

Rüyanın ana unsurları ; yakın arkadaş, bayan arkadaş, kağıt parçası, kızıl saç, düz saçlar, spor hocası, ısınma hareketleri, boxer şort. Bu rüya konusunda geniş açıklama için rüyada öğretmen görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Spor Hocasını Görmek” için 3 yanıt

Ben Rojda ;
Rüyamda eski öğretmenimi gördüm . Çok sevdiğim bir öğretmendi . kendime en cok onu yakın görüyordum . Okulda bana en yakın olan hocamdı . Aynı zamanda basketbol hocamdı . Bana bir kez bile kızdığını hatırlamıyorum ama rüyamda bir konu yüzünden çok kızıyordu . Çok korktum . Bir yenilgiden beni sorumlu tutuyordu . Daha sonra şuan dersime giren hocamı gördüm şu anki hocamda benim için çok değerli . O da beni koruyordu eski hocamdan . Beni bilgilendirirseniz çok mutlu olacağım . Şimdiden teşekkürler .

Rüyamda bir sınava giriyorum ve kağıtları judo hocam getiriyor bunun anlamı nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir