Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Spor Kompleksi Görmek

Rüyada spor kompleksi neye delalet eder?

Hoşlandığım biri vardı ve ona söylemiştim “senden hoşlanıyorum” diye, çocukta sevgilisi olduğunu söyledi, ben böyle biri değilim çocukla konuşmayı bıraktım “senin sevgilin varmış daha önceden söyleseydin keşke” dedim o gün akşamında ilk bu rüyayı gördüm.

Spor kompleksindeyiz, ben kayıt yaptırıyorum, adam bir kaç soru sordu kayıtla ilgili onları söyledim “tamam bir tek kart çıkaracağım sana” dedi, bekliyorum öyle sonra o çocuk kapıdan girdi bende o tarafa baktım çocuğu gördüm, çocuk bana kafa salladı ama sanki içinden “bu kızın burada ne işi var” diye suratı şaşkındı, merdivenlere doğru gitti aşağı indi bende içimden “bu çocukta mı burada ya” dedim.
Çocuğa kızgındım ve sevgilisi olduğu halde benimle mesajlaşıyordu, işte dün akşam gördüm ikinci olarak ben alışveriş merkezindeyim bir şeyler alıyorum ama param bitmiş, o kapıdan giriyor yine aynı kıyafet şortu kısa kollusu spor ayakkabıları sırtında bir de çantası, yine ben kapıya doğru bakıyorum orada onu görüyorum, yine kafasını sallıyor bende bu sefer kafamı salladım, sonra aklıma ondan para istemek geldi bakındım ama merdivenler ne iniyor nede çıkıyor, kaybolmuş nerede bu çocuk” diyorum. Bu rüyalarımın anlamı ne? iki defa gördüm, merak ettim. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada spor kompleksi görmek yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğun rüyanın ana teması hoşlandığın çocuğu görmek diğer temaları ise spor kompleksi ve alış veriş yapmaktır.

Gerçek hayatında her ne kadar o çocuğun sevgilisi olması dolayısıyla yukarıda anlattığın konuşma aranızda geçmiş olsa da zihninizde o çocuk hala duruyor ve rüyada onu görmüş olmanız aslında gerçek hayatınızda yapacağınız bazı ufak değişiliklerle bu ilişkinin daha güzel bir yolda ilerleyeceğini temsil etmektedir. Bu konuda hoşlandığın birini görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada spor kompleksi görmek rüyayı gören için genellikle gençleşme, canlanma, umut ve yenilenme ifadesi olmakla birlikte bazen de kişin istek duyduğu rahatlamaya, sağlıklı ve sıhhatli yaşama yaşama kavuşmak için bir şeyler yapması gerektiğini gösterir. Bu rahatlama arzusu hem maddi konularda hemde manevi konularda olabilir ve kişinin hayatında olumlu gelişmelere sebep olacak müjdeli bir haber almasında delalet eder. Rüyada bir spor kompleksine gittiğini görmek rüya sahibinin yukarıda anlatılan iyi gelişmelere kavuşmak için adım attığını ve iyi sonuçlar alacağını belirtir.

Rüyada alışveriş yaptığını görmek kendini alışveriş yaparken görmek, kazançlı ve sıkıntısız bir hayat geçireceğinize işarettir.

“Rüyada Spor Kompleksi Görmek” için bir yanıt

Merhaba kolay gelsin. Bu gece bir rüya gördüm. Şehir dışına çıkacaktım ve evde babamdan para almak için bekliyordum, sonra kapı çaldı ve bir adam geldi, babam açtı kapıyı ve adama ‘gittiğin hiç bir yere beni çağırmıyorsun’ şeklinde bağırdı. Adam gitti bende babamdan para istemek için yanına gittiğimde bana tokat attı ve sonra çok fazla dövdü, iki yanağımda kanlar içindeydi ve çok şişmişti. Aslınur,18, bu sene üniversite sınavına giricem,bekar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir