Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Spor Otomobil Görmek

Rüyada spor otomobil görmek ne demek?

Rüya detayı: kırmızı üstü açık spor araba ile otobanda hız yapmak.

Rüyamda otobanda üstü açık bir spor araba ile hız yaparken ani fren yapıyorum ve çenemi direksiyona vuruyorum, yeni yaptırdığım dişlerimden biri çıkıyor. Dişçime gidiyorum, az sonrada öndeki 2 adet takma dişin oynadığını görüp dişçime kızıyorum “hani hiç çıkmayacaktı, kötü yapışkanla yapıştırmışsın” diye kızıyorum, takma dişleri çıkarıp masaya koyuyorum. 11 Ocak 2010, 11:42

Rüyada spor otomobil görmek yorumu

Merhaba, maalesef rüyanız negatif mesajlar vermektedir. Kırmızı tehlike, uyarı, ikaz demektir. Dikkatli olmanızı haber verir. Spor otomobil kendinize gerçekleşmesi imkansız, çok yüksek hedefler belirlediğinizi ifade eder. Hız yapmak, hız yaptığınız görmek yaptığınız işlerde hata ihtimalinizin yüksek olduğunu belirtir. Takma dişler akraba, iş veya okul arkadaşlarından birinden kaynaklanan küçük bir sıkıntıya işaret eder.

“Rüyada Spor Otomobil Görmek” için bir yanıt

Dün gece rüyamda sarı tek kapılı bir spor araba kullanıyordum. Arabayı çok hızlı sürüyordum, o sırada yanımdan karşı yöne giden sarı bir motosiklet geçti. Üzerinde çok da samimi olmadığım bir tanıdığım vardı.
Motosikletle karşılaşmamızdan sonra önüme bir tümsek geldi, biraz yavaşladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir