Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada stop lambası görmek

Rüyada stop lambası neye delalet eder?

Rüyamda babamla arabada gidiyorduk, arabayı babam kullanıyordu, önümüzde sanırım bir kadın sürücü vardı çünkü araba kullanmasından yani acemiliğinden öyle olduğunu tahmin ediyordum ve babama “baba önümüzdeki şoför acemi, onu geçte uzaklaşalım” dedim, babam “haklısın” dedi ve hızlanmaya başladı, tam sinyal verip sollayacağı anda önümüzdeki araba birden yavaşladı, sanki ani duruş gibiydi ama stop lambaları yanmadı, babam öndeki arabaya arkadan çarptı ve aracın kontrolünü kaybedip yolda dönmeye başladık, sonra başka bir arabaya vurduğunu gördüm. Çarptığımız aracın sürücüsü yaralanıyordu ben “eyvah, adam ölürse babam hapse gidecek” diyordum, açıklarsanız sevinirim.

Rüyada stop lambası görmek yorumu

Mert selam, gördüğün rüyanın belkide en önemli mesajı senin hayatını kontrol etme yöntemin hakkında verdiği mesajdır ve buna göre hayatında senin hakkındaki kararlarda babanın rolü ağır basmaktadır, araçta yolcu olman bunu simgelemektedir. Öte yandan trafik kazası yapmanız hayatınızda yakın zamanda önemli değişiklikler olacağına delalet etmektedir. Rüyanın ilginç noktalarından birisi öndeki arabanın fren lambasının yanmaması olup, bu konu incelenmeye değer.

Rüyada stop lambası görmek rüya sahibinin hedeflerimizden geri kaldığını ya da kişinin böyle bir his taşıdığını işaret eder. Bozuk stop lambası kendine güven konusunda sıkıntı yaşandığı anlamına gelir, kişinin kendi öz kimlik ve bireysellik duygularıyla ilgili bir karışıklığı gösterir. Ancak kazada ölü olmaması tüm bunların geçeceğine, işlerin dilediğiniz şekilde yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir