Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada stres görmek

Rüyada stres yaşamak neye delalet eder?

Rüyada stres görmekBenim hayalim bir kapalı evde başlar, ben evin içinde çok stresliyim ve sanırım bu evde tutsağız, kardeşim son derece iyi korunmuş bu evin dışında ayakta duruyor. Evin etrafı yüksek bir çit tarafından korunuyor ve arka bahçede uzun zincirle bağlı aslanlar vardı aslan ve aslanların olduğu kısım çalılar ile kaplıydı. Biz çitin üzerinden atlayarak kaçmaya çalıştık, aslanlar peşimizden koştu ama bağlı oldukları zincirler bizi yakalamalarına mani oldu, önce kardeşim çitin üzerinden atladı ve kaçmayı başardı, ben atlayamadım ve evin içine geri döndüm. (Ben evde ne yaptığını ya da neden buradaydım hatırlamıyorum, hatırladım stres ve korku idi).

Biliyorum bizi uzakta bulunan kötü adamlar burada tutuyordu, ileride tarlada çalışıyorlardı. Biraz sonra bu adamlar kardeşimle birlikte döndüler, kardeşimi yakalamışlardı ve kendi aralarında konuşuyorlardı “bu kız aslanlara yakalanmadan nasıl kaçmış” diye.

Gece kardeşimle yeniden plan yaptık. Adamlar aslanların yetişemediği köşeyi fark edememişti, oradan kaçmaya karar verdik ve bu sefer önce ben çitten atladım, sonra kardeşimi çektim, ikimizde var gücümüzle koşarak evden uzaklaştık. Sonra uzaktan adamların bizi kovalamaya başladıklarını anladık, erkekler şehre kadar bizi kovaladı ve özellikle ben sarışın olan bir adamdan kaçmak için bir binanın duvarlarını hızla tırmandığımı hatırlıyorum, geride sadece saçının rengi ve koyu güneş gözlüğü ve bir deri ceketi aklımda kaldı.

Biz uzaklaşmayı başardık ve bizi bir pastanede bir grup onlardan sakladı. Adam içeri yürüdü ve etrafına baktı ve bana baktı ama beni tanımadı. Karanlık, garip bir biçimde kesilmiş saçlarım ile tam bir yabancı gibi görünüşüm ve yüzümdeki bir morlukla kendimi gördüğümde kendim bile kendimi tanıyamadım.

Rüyada stresli olmak yorumu

Zeynep selam, rüyanı böylesine detaylı gönderdiğin için çok teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüyanın temel unsurları stres, korku, tutsak olmak, kaçmak, kovalanmak gibi tamamen gergin eylemler ki bunun açıklaması senin gerçek hayatında çok gergin bir dönem geçirdiğini temsil etmektedir. İşin ilginç yanı orada neden tutsak olduğunuzda belli değil bu durum ise yaşamakta olduğun gerginliğin belirsiz korkulardan kaynaklandığını temsil edebilir.

Rüyada stres görmek veya stresli birini görmek aksiliklere, engellere, kendinden şüphe, eleştiri gibi kimi gerçek yaşamdaki durum ya da ilişkilerle karşı karşıya olduğunuzu, dikkat etmeniz gerektiğini ifade edebilir. Rüyada stresli olmak veya stresli olduğunu görmek, sizin uyanık hayatta stres altında yaşadığınızı, baskı altında olduğunuzu ifade eder ve bu gerçek yaşamınızın rüyaya yansımasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir