Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Şu Anki Erkek Arkadaşıyla Evlendiğini Görmek

Rüyada şu anki erkek arkadaşıyla evlendiğini görmek nedir?

Rüyamda şu anki erkek arkadaşımla evleniyorum, onunla çok mutluyum fakat rüyada gelinlik giymiyorum, duvağım yok, saçım yapılmıyor, tacım yok, kırmızı kurdelem yok, ilk evlendiğim gibi evden dua ile çıkartmadılar, saçlarım salık bir şekilde gelinlikle eve geri geldim, dua ile çıkartsınlar diye evde kimse yok, ağlamaklıyım ama ağlayamıyorum.

Kimden: DERYA
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:boşanmış
Şu anki ruh haliniz: mutlu
Anahtar kelimeler: gelinlik

Rüyada şu anki erkek arkadaşıyla evlendiğini görmek yorumu

Derya selam, aslında rüyada evlendiğini görmek, gerçek yaşamınızda önemli bir gelişim yaşadığınız aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler. Fakat gördüğünüz olumsuz şeyler bu dönemde aynı zamanda negatif gelişmelerinde beraber meydana geldiğini göstermektedir. Yani hem kendinizi geliştiriyorsunuz, yeni şeyler öğrenip, olaylara daha farklı bakmaya başlıyorsunuz ancak bu durum aynı zamanda sizde başka sorunlar yaratıyor. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şu Anki Erkek Arkadaşıyla Evlendiğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyada birlikte olduğu erkeğin başkasıyla evlendiğini görmek
Ben evli biriyle birlikteyim ve onu başka biriyle evlenirken gördüm, çocukken oturduğumuz eski evimizin karşısında düğünleri oluyordu, bana bakıp sürekli gülüyordu, sizce bunun yorumu ne olabilir?

Rüyada sevdiği adamla evlendiğini görmek
Merhaba, rüyamda sevdiğim adamla evlenmiş, bizim evde yaşıyorduk, silah sesleri duyunca onun annesine gidiyorduk, sabah eve döndüğümüzde mahalle de bayağı öldürülmüş köpek görüyordum.

Esma merhaba,
Rüyada silah sesi duymak çok olumlu değildir, bir ilgisizliğin habercisidir. Bu ilgi eksikliği, sevgisizlik veya şefkatsizlik karşısında bağırmak, haykırmak, sesinizi yüksek sesle duyurma arzularınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir