Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Su Birikintisi Görmek

Rüyada su birikintisi görmek neye işaret eder?

32 yaşında bayanım, iş kurmaya çalışıyorum. Resmi ayrılık olmasa da eşimle ayrı yaşıyorum. Rüyamın başlarını hatırlayamasam da, kız kardeşim ve akrabalarımın içinde olduğu bir rüyaydı. Beyaz, temiz bir kar tepeceğinin üzerine koşup, atlayıp tepecikten aşağı doğru kayıyorduk. O ara amcamın oğlu sırılsıklam bir şekilde jandarma arabasından iniyordu, bir yere düşmüş belli ki.

Telaşlanıyoruz, soğuk havada titriyordu, onu eve götürmek için yola çıktılar, bizde arkalarından eve gideceğiz, her yer su birikintisiyle dolu, ilginçtir her yer çamur olmasına rağmen su berraktı.

Birçok kişi suyu atlamaktan vazgeçse de kız kardeşimle ben geçebilecek bir yer bakıyorduk. Babam engel olmaya çalıştı geçemezsiniz diye, çamura bile batmadan karşıya geçmeyi başardık ama diğer insanların ayakları çamur oluyordu. Bu ne demektir? Rüya temaları : kız kardeş, akrabalar, kar tepeciği, amca oğlu, sırılsıklam, jandarma, soğuk hava, çamur, berrak su.

Rüyada su birikintisi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız çok güzel mesajlar vermektedir.

1. aslında sizin için aydınlık, berrak, güzel günler yakında.
2. ancak siz risk almaktan korkuyorsunuz ( herkes çamurdan geçerken sizin çamursuz bir yer aramanız ) bu korkunuz yüzünden belkide kimi fırsatları kaçırıyor olabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Su Birikintisi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada su birikintisinden geçmek
Merhaba, size gördüğüm rüyamı anlatmak istiyorum, sanırım sabah namazı hemen sonrasıydı rüyayı gördüğüm zaman. Rüyamda annem, babam, ben bir yere gidiyoruz, karşıdan karşıya geçmeye çalışıyoruz sahil kenarı bir yol, hava ne karanlık ne aydınlık, yolda bir su birikintisi var, trafik bayağı yoğun, arabalar hızla geçiyor ve ben elimle yavaş geçmelerini, ıslanmak istemediğimiz için onları ikaz ediyorum.
Sonra suyun az olduğu bir yerden karşıya geçiyoruz, toprak yokuşlu bir patika var, burayı rüyamda daha önce başka bir rüyada daha tekrar görmüştüm, oraya doğru çıkıyoruz, sanırım bir hoca varmış oraya çıkıyoruz, içeride gençten bir kaç kız var, nasıl oluyor bilemiyorum ama konu birden işimle ilgili bir hal alıyor, daha sonra kendimi başka bir evde misafirlikte buluyorum, yengem ve arkadaşı yaprak sarma yapıyor, yengemin cildi çok parlak ve pürüzsüz, sohbet ederken uyanıyorum, yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Takma isim :forex
Yaşınız :35
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Evli
Mesleğiniz : Müşteri Temsilcisi
Ruh haliniz : Bunalım

Selam,
Gördüğün rüya hakkında önemli bilgiler vermek, önünün açık ve aydınlık olduğunu ancak senin doğru ve kısa yolu değil, zor – zahmetli – engebeli, inişli – çıkışlı yolu seçmen sebebiyle bazı zorluklar yaşadığını ve yaşamaya devam edeceğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir