Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Su Böreği Görmek

Rüyada su böreği görmek neye işarettir?

Rüyamda eltim ve ben yatak odamdayız, yerde dört köşe, kapak gibi açılan yer var, büyüklüğü bir metre kadar, onu kaldırıyoruz, dizlerimizin üzerinde altı komple bulanık su, karanlık su deposu gibi yer, korkuyorum “bizim odamızın altı hep suymuş” diyorum “nemli olur, hasta oluruz” diyorum ve buyuk plastik bir kutu var, kutuyu alıp açıyoruz, içinden su böreği çıkıyor, ben de “annem buraya su böreği koymuş, soğuk bozulmaz diye” diyorum.

Sonra böreğin içi karışık sebze falan var, arasını açıp ben kabak kızartmalarını elimle bölüyorum ama eltimin görmesinden de rahatsız oluyorum, sonra ikimizde şaşırıyoruz “burayı ne yapacağız” diye, su boşaltılmayacak kadar çok, vana gibi bir şeyler var ama elimi sokmaya korkuyorum, başındayken uyandım, hayır olsun diyorum ama merak ettim acaba ne anlamı var? sabaha karşı görünce anlamlı olduğunu düşünüp size yollamak istedim, şimdiden teşekkürler. lilaysevil, 43, Kadın, Evli, Emekli, tedirgin.

Rüyada su böreği görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yatak odası altında bir su deposu olduğunu görmeniz sizin çevrenizdeki yıkıcı olaylara karşı bir koruma yöntemi aradığınızı simgeler, ve içinin su dolu olması ise kendinizi korumanın yolunu bulacağınızı gösterir, çünkü su hayat demektir.

Rüyada su böreği görmek veya su böreği yemek, güzel bir ağız tadına sahip olduğunuzu, lezzetli ve güzel şeyler yemekten hoşlandığınızı işaret eder

Rüyada su böreği yapmak, su böreği pişirmek dostlarınızla bir arada olmak, onlarla birlikte yemek yemek ve eğlenmekten haz duyduğunuzu işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir