Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Su Borusu Görmek

Rüyada su borusu görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir sahil şeridinde (beton şerit üzerinde) sekiz yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşımla birlikte yürüyorduk. Sahil şeridindeki denize doğru uzanan boruları görüp erkek arkadaşıma boruların ne olduğunu soruyorum. Kirli su boruları olduğunu söyleyerek aşağıdan yürümemizi teklif ediyor.

Bu sefer denizin tam kenarında kumluk alanda yürüyüşe devam ediyoruz. O sırada dümdüz olan deniz bir duvar gibi yükseliyor. Denizin rengi gri ve bulanık. Üzerimizden dalga geçip beton sahil şeridine vuruyor. Bize bir şey olmuyor ama denizin pis oluşu üstümüzün o suyla ıslanması beni çok rahatsız ediyor. Kalktığımda da kendimi çok huzursuz hissettim. Rüyamı açıklayabilirseniz çok sevinirim.

Yaşınız :27
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Avukat
Ruh haliniz : Rüyanın etkisi nedeniyle kötü, genel ruh halim keyifli neşelidir. uzun süreli bir birlikteliğim var rüyamda da o kişiyle birlikteydim.

Rüyada su borusu görmek neye yorumlanır?

Rüyanızın ana teması erkek arkadaşınızı görmüş olmanızdır ve rüyada erkek arkadaşını görmek, onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz husunda bilgiler verir. Rüyada erkek arkadaşıyla yürümek, uyanık yaşamınızda erkek arkadaşını ile ilişkinizde kimi pürüzler olduğunu ancak her şeye rağmen bu ilişkinin gitmesine izin verdiğinizi ifade eder. Onunla sahilde sahilde yürüyüş yaptığını görmek ise aklınızın gerçekçi ve hayalperest kısımları arasında denge kurmak istediğinizi ifade etmektedir.

Rüyanızda gördüğünüz su boruları  çevrenizde sizin yeni fikirlerinize ilgi duyan kişiler bulunduğunu ifade eder. Ancak onların kirli su boruları olması fikirlerinize ilgi duyan kişilerin ilgisinde bir azalma veya hoşnutsuzluk başladığını göstermektedir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar büyük ihtimalle erkek arkadaşınızla olan ilişkinizde kimi dalgalanmalar olacağını hissettiğinizi temsil etmektedir.

“Rüyada Su Borusu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada su borusu patlaması görmek neye işarettir
Rüyamda daha önce kaldığım bekar evindeyim ve evde su borusu patlamış, mutfakta önüne sürekli leğen koyuyordum, şuan orada yaşamıyorum ama rüyamda tekrar yaşamaya başlayacaktım, su kirliydi, ev normalde betonarme ama rüyamda kerpiç idi, su o yüzden bulanıktı ki anlatamam ve bu yüzden arkadaşlarımla  “niye baktırmadınız” diye tartıştım.
Lütfen söyler misiniz bu rüyanın anlamı nedir, rüyada patlamış boru görmek neye delalet eder? arkadaşınla tartışmak neyi gösterir? Teşekkür ederim. Gamze.

Gamze merhaba,
Rüyanız iki farklı anlam taşıyabilir.
1. Zihninizde, geçmişte yaşadığınız bazı sıkıntıları yeniden yaşama korkusu olup, bunu işaret edebilir.
2. Ben bu maddedeki yorumu daha çok önemsiyorum. Gördüğünüz rüya hayatta başkaları yüzünden her an bir aksilikle karşılaşma tehlikesi olduğunu ve buna her an hazırlıklı olmanız gerektiğini simgeleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir