Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Su Çiçeği Yarası Görmek

Rüyada su çiçeği yarası görmek ne manaya gelir?

Rüyamda ilk önce göğüs bileğimde su çiçeği gibi çeşitli yaralar görüyorum, sonra bu yaraları çok sevdiğim bir arkadaşıma gösteriyorum. Arkadaşım daha sonra sırtımı kaldırıyor ve sırtımda da aynı yaraları görüyoruz, bana su çiçeği olabileceğini söylüyor ve doktora gitmeye karar veriyorum.

Bu arada yaralar büyükler ve kırmızılar bir tek ayaklarımda olan yaralar siğil şeklinde. Daha sonra annemin yanına gidiyorum annemle doktora gitmeye karar veriyoruz. Yolda giderken yaralarımı gören arkadaşımın annesi ile karşılaşıyoruz ve o da bana diyor ki “parça alırlar yaralarından öyle söylerler ne olduğunu”.

Sonra taksiye binip gidelim hastaneye diyoruz, taksiye bindikten sonra bambaşka bir rüya devam ediyor. Benim erkek arkadaşım Ürgüp’te.  Güya ben onun yanına gidecekmişim, taksiden iniyorum ve bir börekçiye giriyorum. Börek alırken bana yardımcı olan tezgahtar adam ne kadar güzel olduğumu beni çok beğendiğini söylüyor. Hiç bir şey söylemeden börekleri alıp çıkıyorum ve dışarıda beni bir köpek bekliyor. Ben köpekleri çok severim, ben dışarı çıkınca kucağıma atlıyor ve belli bir yola kadar benimle geliyor. Sonra onu sevip kucağımdan indiriyorum ve arkama baka baka yolda yürümeye devam diyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada su çiçeği yarası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yara görmek yaşa, zamana, mevkiye, içinde bulunulan ruh haline göre dikkatle yorumlanmalıdır. Rüyada yara görmek en sık görülen rüya çeşitlerinden biridir. Erkek, kadın, çocuk, genç, yaşlı hemen herkes rüyasında yara, yaralama, yaralanma, yaralanmak ile ilgili bir rüya görmüştür, görecektir. Rüyada yara görmek genelde helal para kazanmak, zengin olmayı işaret eder. Rüyada vücutta yara görmek para, kazanç, bolluk, bereket demektir. Ancak yaranın altında et görünürse bu tam tersi para sıkıntısını gösterir.  Rüyada su çiçeği yarası görmek rüya sahibinin gerçek hayatta ihtiraslarını kontrol etmeyi öğrenmesi, tutkularının esiri olmaması gerektiğini aksi takdirde çok üzücü durumlara düşebileceğini temsil eder.

“Rüyada Su Çiçeği Yarası Görmek” için bir yanıt

Rüyamda su cicegine benzer, sivilce gibi kirmizi noktalar cikiyor. Kendimi cok kotu hissediyorum, ve yavas yavas ölüyorum. Annemin yanina gidiyorum, ve telefondan abimi aramaya calisiyorum, ama gittikce güc kaybediyorum. Abimi arayamadan, son bir nefes veriyorum ve ölüyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir