Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Su Dolu Fanus Görmek

Rüyada su dolu fanus görmek ne demek?

Rüyada su dolu fanus görmekMerhaba, rüyamda bir arkadaşım içi su dolu fanus hediye ediyor. Fanusun içinde suyun dibine doğru mavi renkte damlalar sarkıyor. Fanusun dışında da dışına doğru ayrı ayrı içinde birer tane çiçek olan kutucuklar sarkıyor. Bu damlalar ne diye arkadaşıma soruyorum. Bana “Esra dan bahsetme üzülüyorum bu damlalar ondan dolayı” diyor, uyanıyorum. Gerçekte Esra adında bir tanıdığım yok. Yorumlama imkanınız olursa sevinirim. İyi günler diliyorum. Gönderen Selma.

Rüyada su dolu fanus görmek yorumu

Selma Merhaba, gördüğün rüyanın çok derin manevi anlamı var. Keşke hakkında biraz bilgi vermiş olsaydın. Yaşın, mesleğin gibi. Rüyada fanus görmek sahip olduğunuz ve çevrenize yaymaya başladığını bir bilgelik simgesidir. Bu nitelikler yaşam yolculuğunuzda size rehberlik edecek ve hep doğrüya götürecektir. İçi su dolu fanus görmek ise üzerinde sizi koruyan bir kuvvet veya ruhu temsil eder.

Mavi renkli damlalar sahip olduğun bilgeliği artık paylaşman gerektiğini, çiçek ise çevreni çiçek gibi güzelleştirmenin vakti geldiğini temsil etmektedir.

Esra hem Kuran-ı-Kerim’de geçen hem de çok güzel anlamları olan bir isimdir ve Kuran-ı-Kerim’in 17. suresi olan Isra suresi telaffuzu dolayisiyla Türkçe’ye ‘Esra’ olarak geçmiştir.
Bu surede Hz. Peygamberimiz’in miraç gecesi anlatılıyor. Esra gecesi miraç gecesin’in ilk kademesidir, yani Hz. Muhammed’in Mekke’den Mescid-i Aksa’ya gitmesi. Bu sırlı yolculuk gece olduğundan Esra‘nın anlamı ‘gece yolculuğu, karanlıkta yol gösteren, sırlı, gizemli’. Miraç olayı Resulullah’ın Kur’an-ı Kerim’den sonra en büyük mucizesidir.Bu gecede 5 vakit namaz farz kılınmıştır. Rüyadaki Esra kelimesi hakkında yorum yapmaya bilgim, tecrübem yetmemektedir. Bildiğim tek şey önemli bir mesaj olduğudur. Rüyanın unsurları: esra, su, fanus, mavi damla, çiçek.

“Rüyada Su Dolu Fanus Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda fanus içinde 2 balık vardı. Suyu az diye su eklemek istedim. Ama kaynar su ekledim. Kötü niyetle değil ama. Sonra balıkları kurtarmak için musluktan su ekledim. Balıklar acı çekiyordu. En sonunda 2 şişe dinlenmiş su ekledim. Rüya orada bitti ama ölmediler. Rüyanın başlarında acımasız davrandığım için huzursuz olmuştum. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Gördüğünüz rüya zor hayat şartları altında ezilmekten yorgun ve bitkin düştüğünüzü ve bu yüzden hedefinize ulaşmanızı sağlayacak bir işi başarmak için yeteri kadar güç ve kabiliyete sahip olmaya başladığınızı gösterirken bunların sonunda hırçın ve gergin davranışlarda bulunduğunuzu anlatmaktadır. Ancak bir şeyin ya da birinin vesile olmasıyla tekrar doğru yolu buldunuz veya bulmak üzeresiniz, işleriniz yakında yoluna girecek, şanslı ve kısmetli günler yaklaşıyor anlamı taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir