Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Su Dolu Küp Görmek

Rüyada su dolu küp görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda epeyce geniş, içinde pek bir eşya olmayan ve biraz karanlık bir odadayım, odanın farklı iki yerinde yuvarlak, çok büyük, içi su dolu küp var.

Aynı zamanda odada vefat etmiş olan dedem ve babaannem var, ben küplerden birinin kapağını açıp içine bir bardak (cam) daldırıp dolduruyorum, önce birine (kim olduğunu hatırlamıyorum, arkadaşımdı sanırım) su ikram ettim, sonra bardağı lavaboda yıkayıp yine küpe daldırıp bardağı suyla doldurdum ve içtim. Bir de babaannem benim küpten su almama rıza göstermedi ama dedem memnun kaldı benim suyu içmemden. Teşekkür ederim. Yaş: 35, medeni durum: boşanmış, cinsiyet:bayan.

Rüyada su dolu küp görmek neye yorumlanır?

Rüyada karanlık odada olduğunu görmek, reel hayatınızda gerçekleşmesini beklediğiniz bir olay olduğunu simgeler. Karanlıktan aydınlığa geçmeyi beklemek gibi düşünülebilir.

Rüyada dede, nine, anneanne, babaanne, amca, dayı, hala, teyze, kaynana, kayın peder, kuzen gibi ölmüş aile büyüklerinin canlı görülmüş olması genellikle hasret ile özlemleri, aile sıcaklığı, kendini güvende hissetme gereksinimi ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu gösterir.

Rüyada küp görmek genellikle iyiye yorumlanır, bolluk, bereket anlamındadır. Küp içinde su dolu olması daha iyidir ve burada anılan bolluk, bereket anlamını güçlendirir.

Rüyada su içtiğini görmek, su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur, rüyada su içilmesi selamete ermeye ve rüyayı gören için bereketli geçecek bir seneye işarettir. Temiz su, maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolüdür. Rüyada su vermekbirine su verdiğini görmek tanıdığınız, yakınınız olan birinin size gereksinimi olduğunu ve o kişinin ihtiyacını karşılama konusunda ona yardım edeceğini işaret eder.

Bu bilgiler ışığında gördüğünüz rüyanın hayırlara işaret ettiği söylenebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Su Dolu Küp Görmek” için bir yanıt

Hayırlı günler, rüyamda kıyamet gibi sanıyorduk sular bitecek diyorlardı bende kaplara su dolduruyordum ama öyle bir acelemiz vardı susuz kalacağız diye korkuyorduk yorumlarsanız çok mutlu olacağım, gerçekten çok etkilendiğim bir rüyaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir