Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek neye delalet eder?

Rüyada su görmek, su içmek veya su içtiğini görmek sizin bilinç altı ve ruhsal durumunuzu ifade eder. Rüyada görülen suyun acı, tatlı, tuzlu, ekşi gibi halleri, temiz, kirli, bulanık, çamurlu gibi durumları ve su ile ne yaptığınız rüya tabiri açısından önemli faktörlerdir ve doğru yorum yapabilmek için rüyadaki en önemli unsur doğru tespit edilmelidir. Akan su ya da bir suyun aktığını görmek tüm kültürlerde mutlu bir yaşam ve bol kazanç olarak yorumlanır. Beyaz su, temiz su görülmesi kişinin iç dünyasından gelen ve hakkında hayırlı şeylere işaret eden sinyallere daha fazla değer vermesi gerektiğine yorumlanır. Mavi su, masmavi su görmek sevgi ve mutluluk dolu günlerin yaklaştığını ifade edip güzel günlerin müjdesini sunar. Yeşil su görmek manevi zenginlik, ahlaki gelişme, daha fazla huzur ve mutluluğa erişmek simgesi olup aynı zamanda elde edeceğiniz iç huzurun size maddi anlamda da yeni kazançlar getireceğini ifade eder. Siyah su görmek makbul değildir ve hayatta mutluluğu yakalamak için ilk önce karşınızdaki sorunların üstesinden gelmek gerektiğini gösterir.

Rüyada su içmek neye işarettir?

Rüyada su içtiğini görmek, su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur, rüyada su içilmesi selamete ermeye ve rüyayı gören için bereketli geçecek bir seneye işarettir.  Temiz su, maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolüdür. Eğer su durgun ise manevi yönden sizin iyi durumda olduğunuzu ifade eder. Berrak su, su berraklığı, yüceliği, huzuru, yeniden dirilmeyi ve gençleşmeyi ifade ederken bulanık su tersi mana taşır. Pınardan tatlı su içtiğini görmek murada ermeye ve mutlu bir şekilde hayatını sürdürüleceğine işaret eder. Sıcak su içmek, üzüntü ve sıkıntıya delalet eder. Acı su içilmesi sorunlu evlilik, aceleyle evlenmek anlamına gelir. Sarı su içtiğini görmek şiddetli hastalığa işarettir. Maden suyu ve sodası görmek veya içtiğini görmek arınma sembolüdür, kişinin yaşadığı olumsuzluklardan uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada susadığını görmek açıklaması nedir?

Rüyada susamak ya da susadığını görmek karşılanmamış ihtiyaçları simgeler. Bunlar ilham, motivasyon veya ekstra iteleme isteyen konular olabilir. Rüyada susuz kalmak rüyayı gören kişinin gerçek hayatında sahip olduğu yetenekleri yeteri kadar kullanamadığını bazı sebeplerle arzu ettiği başarıya ulaşamadığını gösterir. Rüyada susuz kalan birini ya da susuz kalmış bir yer görmek kişinin haline şükretmeyi bilmesi gerektiğini belirtir.

Rüyada su istemek, birinden su istediğini görmek, gereksinim simgeler, bir konu hakkında birinin / ya da birisinin yardım veya desteğine gereksinim duyduğunuzu gösterir. O kişi istediğiniz suyu verirse yardımı alacağınızı gösterir, su aldığını görmezseniz konuyu kendi başınıza çözmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada su almak rüyayı gören insanın uzun zamandır zihnini kurcalayan bir sorunun yakında sona ereceğini simgelerken aynı zamanda su aldığını gören insanın berrak bir zihinle işlerine kaldığı yerden devam edip, başarı, huzur ve mutluluğa kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada su isteyen birini görmek ya da birisinin su istediğini görmek, rüyada gördüğünüz kişiyle alakanıza göre yorumlanır ve o kişinin sizin desteğinize gereksinimi olduğunu simgeler. Su isteyen kişiyi gerçekte tanımıyorsanız o zaman gerçek hayatta akrabanız olmayan birinin size gereksinim duyduğunu gösterir. Rüyada susuzluk gidermek yetenek, başarılı olmak ve arzularını yerine getirmek üzere olduğunuzu belirtir. Bir kaç bardak su içtiği halde susuzluğunun geçmediğini görmek, rüyayı görenin dünya hayatında son derece tamahkar olduğuna işarettir.

Rüyada su vermek nedir?

Rüyada su vermek, birine su verdiğini görmek tanıdığınız, yakınınız olan birinin size gereksinimi olduğunu ve o kişinin ihtiyacını karşılama konusunda ona yardım edeceğini işaret eder. Su dağıtmak, su dağıttığını görmek, gerçek hayatta yaptığını hayırlı işlerin, faydalı hareketlerin çevreniz tarafından takdirle karşılandığını ve bunun mükafatlarını göreceğinizi ifade eder. Ölüye su vermek, ölmüş birine su verdiğini görmek, yaptığınız hayır veya iyiliklerle bol bol dua aldığınızı ve bu dualar sayesinde işlerinizin hep yolunda gittiğini / gideceğini temsil etmektedir. Bir hayvana su vermek hayvanlar, bitkilerle birlikte Allah’ın bize emanetidir ve bu rüya Allah’ın emanetlerine sahip çıkmak, onları korumak ve kollamak vazifemizi ihmal etmemek gerektiğini ifade eder.

Rüyasında su doldurmak neye çıkar?

Rüyada bir kaba su doldurduğunu görmek, doldurulan yere göre özel anlam taşımakla birlikte genel anlamda bir iyileşme sürecini ifade eder. Yani bir dinlenme, öğrenme, enerji depolama ya da yenilenme dönemi yaşamakta olduğunuzu ve bu dönemin ertesinde yaşama kaldığınız yerden daha yüksek bir enerji, daha yüksek moral ile kaldığınız yerden devam edeceğinizi, arzu ettiğiniz başarı, huzur ve mutluluğu elde edeceğinizi simgeler.

Rüyada deniz, göl, akarsu tabiri

Rüyada deniz görmek ne demek?
Rüyada deniz görmek, en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları, bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. Dalgasız deniz, sakin deniz görmek, gerçekleşmesi mümkün olan hayallerinizi ya da özel yaşamınızda tatmin olduğunuzu, huzurlu bir yaşama kavuştuğunuzu simgeler. Fırtınalı deniz yada denizde fırtına görmek hayalperestlik seviyesinde gerçekleşmesi çok zor beklentiler içinde olduğunuzu ve kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada deniz görmenin açıklaması nedir diyorsanız bu konuda detaylı bilgiyi deniz rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada göl görmek ne demektir?
Rüyada göl görmek, mutlu olacağınız ve bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınız günlerin yaklaştığı anlamına gelir. Sakin göl, durgun bir gölde sandalla gezindiğinizi gördüyseniz bu yaşamınızda huzur arayışı içinde olduğunuzu temsil eder. Kirli bir gölde gezinmek, iş ve aşk hayatında sorunlarla karşılaşacağınız anlamındadır. Rüyada göl görmenin anlamı ne demektir sorusunun detaylı cevabını göl rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada akarsu görmek neye delalet eder?
Rüyada akarsu görmek size taze ve derin bir fikir akımı üzerine gelecek anlamına gelir. Akarsu duyguların akışının sembolüdür. Alternatif olarak, bu rüya sabırlı olmak, dengeli olmak anlamı taşıyabilir. Rüyada donmuş akarsu görmek sizin duygularınızda soğukluk, yüreğinizin sertleşmiş olduğunu gösterir.

Rüyada suların yükseldiğini görmek ne demektir?
Rüyanızda bir deniz, göl, akarsu, nehir, ırmak veya derede suların yükseldiğini görürseniz bunun manası uyanık yaşamınızda yaşadığınız ortamdan çok sıkıldığınızı, kimi şeylerin sizi çok yorduğunu veya sizi tedirgin eden iç dünyanızdaki kimi gizli korkuların yüzeye çıkmaya başlayarak sizi iyice rahatsız ettiğini gösterir. Bu anılan yerlerdeki suyun yükselmesi taşma derecesine gelirse, suların taştığını görürseniz bu reel hayatta size sıkıntı veren durumun artık acil müdahale edilmesi gereken seviyeye geldiğini gösterir. Sakin kafayla derhal durum değerlendirmesi yapmak gerektiğine tabir edilir.

Rüyada su birikintisi görmek yaşamınızdaki riskler konusunda bilgi verir, rüyanın durumuna göre risk almak ya da almamak, risk konusundaki tavrınız hakkında ipuçları sunar.

Rüyada suda yürümek neyi işaret eder?
Rüyanızda suda yürümek, kendinizi suyun üstünde yürürken görürseniz bu manevi açıdan duygularınıza tamamen hakim, egemen olduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda size duygularına her zaman hakim olmanızı ve günlük yaşantınızda daima mantıkla hareket etmenizi tavsiye eder, bu rüyanın bir diğer yorumu da sizin kendinize olan sonsuz güveninizi ifade eder.

Rüyada çamurlu su görmek neye işarettir?
Çamurlu su, pis su iç dünyanızda çok kötü bir dönem geçirdiğinizi, hayatın güzelliklerini yaşayamadığınızı, etrafınızdaki negatif duygular ve olumsuz düşüncelerin sizi içine aldığını, berbat bir ruh haline sahip olduğunuzu simgelerken iç dünyanızı temizlemek için kendinize biraz zaman ayırın kötü duygulardan kendinizi arındırın ve iç huzuru bulun demektedir, kirli su, bulanık su aynı zamanda sizin düşünce ve hareketlerinizin anlaşılmaz ve karma karışık olduğunu ifade eder.

Kendinizi çamurlu bir suya saplandığını görürseniz buda sizin altından kalkamayacağınız duygusal bir çöküntüye girdiğinizi ifade eder.

Rüyada kaynar su görmek ne anlama gelir?
Rüyanızda gördüğünüz kaynar su,  şu anda sizin duygusal bir çöküntü içinde olduğunuzu gösterir, kaynayan su  aynı anda şuur altındaki duygularınızın dışarı çıktığını yani etrafınızdaki kişilerin sizin iç dünyanızı simdi anlamaya başladıklarını ifade eder, içinizdeki öfkeyi dışarı atın ve rahatlayın manası taşır.

Rüyada suda yaşamak ne manaya gelir?
Rüyada suyun altında yaşadığını veya suyun içinde nefes aldığını görmek uyanık hayatta zorluklarla savaşmak sizi aşırı yorduysa onlarla savaşmanın yerine birlikte yaşamayı öğrenmenin daha hayırlı olabileceğini işaret eder. Suda yaşamak,  suyun altında yaşadığını görmek,  oldukça derin felsefi bir mana taşımaktadır ve bu rüyanın anlamı sakin kafayla değerlendirilmelidir.

Rüyada üzerine su sıçraması nasıl tabir edilir?
Su sıçraması, üstünüze su sıçradığını görmek bu sizin durgunluğunuzu ifade eder ve yeniden canlanmak gerektiğini yani hayata dahada bağlanmanız gerektiğini ve sessizliği bırakıp biraz daha şen şakrak, dilli biri olmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüyalar kişinin kendini halsiz ya da moralsiz hissettiği dönemlerde görür. Suyun sıçraması bir araç sebebiyle de olabilir, dökülen bir bardak yüzünden de.  Önemli olan nasıl sıçradığını değil, sıçramış olmasıdır.

Rüyada su sesi duymak anlamı nedir?
Rüyanızda su sesi duymanız sizin Mevlana gibi düşünce ve zikir dünyasına daldığınızı gösterirken , akan suyun sesini duymak, aynı zamanda kendinizi manevi ve ruhsal yönden geliştirmek için su anda zihinsel yönde çalışma yaptığınızı gösterir.

20 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir