Rüyada Su Hortumu Görmek

Rüyada su hortumu görmek neye delalet eder?

Rüyada su hortumu görmekRüyamda ailem ve teyzemle beraber tatilimizi geçirmek için yazlığa gidiyoruz. Uzun bir yolculuktan sonra arabadan kendimizi dışarı hemen atıyoruz. Ben hemen denize gidiyorum deyince annem kızdı ve “kızım hele bir yerleşelim, evi toparlayalım, deniz kaçmıyor ya” dedi, teyezemin yanında beni böyle azarlaması gücüme gitmişti ancak annem haklıydı, ben düşüncesizlik etmiştim. Onlar benden yaşlı olmalarına rağmen yolculuk onlara benim kadar  zor gelmemişti.

Eşyaları boşalttık, dolapları temizleyip kıyafetleri astık. Bu arada teyzem mutfağı temizlemeye başladı. Bu sırada babam bahçeden seslendi “Aslı, yazlıktan dönerken bu bahçe hortumunu kim açıkta bıraktı diye” birazda sinirlenerek. “bilmiyorum baba kim bıraktı, ne olmuş” dedim. Babam “su hortumu bir yıl güneşte kalınca bozulmuş, çıtır çıtır kırılıyor, bu artık kullanılamaz” dedi. Merak ettim hortum nasıl kırılır diye, bahçeye babamın yanına gittim, gerçekten hortum dokunduğun yerden kağıt helva gibi kırılıp, dağılıyordu. Geçen yaz yazlıktan dönerken birimiz hortumu toplayıp, bahçenin köşesine bırakmışız, meğer kapalı bir yere koyma gerekiyormuş. Babam söyleniyordu “şimdi yeni hortum almak için o kadar yolu nasıl gidilecek” diye, çünkü yakında nalbur yoktu. Neye işaret bu? 18, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada su hortumu görmek yorumu

Aslı selam, rüyada yazlığa gittiğinizi görmeniz aslında şu anda üzerinizdeki stres ve endişenin sizi yorduğunu, dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuzu göstermektedir. Bu rüya genellikle gerçek hayatta kendine yeterli zaman ayırmayan kişiler tarafından görülmektedir.

Rüyada sulama hortumu görmek sürekli başarı sembolüdür, kişinin yapacağı iyi işler sonucu başarı kazanacağını ve hayattaki başarılarının devam edeceğine yorulur, kişinin gireceği veya başlayacağı her işte muvaffak olacağını ve sürekli takdir edileceğini simgeler. Rüyada hortumla bahçe suladığını görmek daima faydalı işler yapacağına ve bu sayede çevrenin takdirini kazanacağına delalet eder. Delik hortum, yırtık hortum ve defolu hortum ise rüyayı gören kişinin sahip olduğu kıskanç mizaç yüzünden ara sıra zor durumlara düşeceğine rivayet edilir.

“Rüyada Su Hortumu Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Ruyamda cesmeden akan su cok sicakti, surahiyle tasimak sorunlu diye kocaman bir dükkana gittim, bayağı beklettiler, hortum dukkaninda baska bir yerden geliyormus diye, bu arada kiyafetlere bakindim, sonra hortum satan dukkana geldim, geri iki genc kiz calisiyordu, birbirinden uyusuk kizip bagirdim bir an evde oglum yalniz diye aklima geldi, bana getirdikleri hortumda cesme icin buyuktu, biraktim evin yolunu tuttum acaba ne anlama geliyo gorduklerim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir