Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Su Kazanı Görmek

Rüyada su kazanı neye işarettir?

Rüyamda eski bir arkadaşımla yüksek bir balkonda oturuyordum. İçindeki su kazanları su ile dolu yangın söndürme helikopterleri balkon hizasına gelip bir kaç defa yanımızdan geçti, ne olduğunu anlamaya çalışıyor, yangın mı var diye soruyordum. Etrafa bakındığımda yangın olmadığını ilerideki parkın dökülen sularla çamurlu su oluşturduğunu gördüm.

Aynı zamanda su kazanı yine göründü ancak helikopteri gördüğümü pek anımsamıyorum. Kazandan su boşaldı yine, önümüzdeki kocaman asfalt çarşıda 3 5 adam suyun kendilerine geldiğini sanarak kaçışıyordu. Su yön değiştirip aşağıya inene kadar tam karşımda bulunan caddeye döküldü. Kimse yoktu. Ama dükkan camına çarpan su camı tuzla buz etti. Ve içeride elinde çaylar olan çocuk tam o sırada oradan geçerken ayağı kayarak benim olduğum apartmanın 2. katının betonuna takla atıp çarptı ve bir daha takla atıp kafasını çarpıp düştü.

Rüyada su kazanı görmek

Rüyada yüksek bir balkonda olduğunu görmek karamsarlığa kapılmamak gerektiğini simgelerken aynı zamanda arınıp, eski duygu ve düşünceleri terk edip, yaşama pozitif bakmaya başlayarak hedeflerinize kaldığınız yerden ilerlemeye devam edeceğinizi ifade eder.

Rüyada su kazanı görmek hayatının mevcut durumundaki refah ve memnuniyet ile gelecekteki durum arasındaki belirtir. Temiz su ile dolu tank iyiye gidişi temsil ederken, kirli su ile dolu tank kötüye gidişi veya kötüye gidiş hakkında endişeleriniz olduğunu gösterir. Rüyada içi su dolu bir kazı görmek çevrenizdeki yıkıcı olaylara karşı bir koruma yöntemi aradığınızı simgeler.

Rüyada helikopter görmek hırsı ve başarıları temsil eder. Dikkat ederseniz rüyadaki unsurlar hep sert faktörler; çatışma, şiddet, hırs, başarı. Rüyanın içinde yumuşak faktörler, romantizm vb. şeyler yok.

Rüyanın devamında gelişen olaylar adeta iç dünyanızın yansıması olup, zihninizin bugünkü haliniz ile gelecekteki durumunuzun analizi ile yoğun bir şekilde meşgul olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir