Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Su Kuyusu Görmek

Rüyada su kuyusu neye işaret eder?

İyi günler, rüyamda vadi gibi bir yerdeyim ve ben merkezindeyim, buranın ortası düz bir alan gibi. Az yanımda su kuyusu gibi bir yer, parklarda oluyor ya aynen onun gibi su sürekli devir daim yapıyor. Yaklaşık 20 metre gibi bir mesafe ile arkamda beyaz bir köpek olduğunu hissettim, çok süratli biçimde koşmaya ve köpekten kaçmaya başladım.

Köpek hiç havlamıyor, bir müddet ani bir şekilde durakladım, arayı açtım kurtuldum zannettim bir de baktım şöyle sol çaprazımda duvar köşesi gibi dönemeç var, oradan aniden çıktı ama ben kaçmadım. Bu sefer olduğum yerde duruyorum, çıktığı yerden aramda mesafe 5-6 metre gibi. Sonra benim yanımdan geçti gitti, yani kaçtığım yere doğru geri gitti. Köpeğin sağ sırt bölgesinde 2 dikiş vardı ve yaralı köpek olduğu belliydi. Köpek biraz değişikti, göz bebeği yok gibi onun yerine siyah nokta vardı, göz kapakçığı filanda yoktu yani. Acaba bu neye dalalet eder? Yakın zamanda ne bir film izledim, ne bir köpekten bahsettim, teşekkür ederim.

Rüyada su kuyusu görmek tabiri

Rüyada bir vadide olduğunu görmek rüyayı gören kişinin gereksiz evhama sahip olduğunu ve bu yüzden hayatını kendi kendine zorlaştırdığını, halbuki kendisini sıhhat ve emniyette olduğunu anlaması gerektiğini ya da bazı küçük meseleleri büyütme huyundan vazgeçmesini belirtir. Bu konuda rüyada vadi görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada su kuyusu görmek reel yaşamda kendi kendine yeterlilik sembolüdür. Rüyada kuyudan su çekilmesi gerçek hayatta kimseye muhtaç olmadan kendiniz ve ailenizi sıkıntı çekmeden yaşatabilecek meziyetlere sahip olduğunuzu ifade eder. Kuyu gibi yerdeki suyun devir daim yapması bu kendi kendine yetme durumunun hayatınız boyunca süreceğini anlatmaktadır.

Rüyada köpekten korkmak, köpekten kaçtığını görmek veya beyaz köpeğin yaralı olması hakkında geni açıklama rüyada köpek görmek sayfasında anlatılmıştır. Lütfen inceleyin oradaki bilgileri içinde olduğunuz ruh haliyle bir arada düşünerek mesajı tespit etmeye çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir