Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Su Rüyaları Görmek

Rüyada su rüyaları görmek neye çıkar?

İyi günler, rüyamda sürekli su ile ilgili olaylar gördüm ama çok etkilendim. Hiç tanımadığım bir evdeyim, evin sahibinin ufak çocuğu var ve balkondayız. Çocuk balkondan düşecek diye korkuyorum, sonra üzerinde elma ve ayvaların bulunduğu bir ağacın balkona kadar uzandığını görüyorum, elimi uzatsam koparacak gibiyim. Balkondan içeri girdiğimde ince bir musluktan morla pembe arası bir su akıyor, ablam “o suyun şifalı olduğunu” söylüyor, ellerimi ve yüzümü yıkıyorum güzelce.

Aynı gece gördüğüm diğer rüyada ise bir gemideyim, gemi kaza yapıyor, can yelekleri ile bir adaya çıkıyoruz, yanımda kuzenim var, adada her yer sarı muzlarla dolu, muzlardan yiyoruz, bir çok insan var etrafta. Bu gemi kazası olayı sanki tam rüya değil, hayal gibi, yani vücudumda hiçbir şeyi hissetmiyorum, suyun soğukluğu ya da bir acı. Gözlerimi kapamış hayal kuruyor gibi hissediyorum rüyada.

Çok karışık ve yorumlayamadığım bir rüyaydı, bundan bir hafta öncede vapurdaydım ve büyük dalgalar vapurun içine kadar gidiyordu. Allah hayırlara getirsin inşallah. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Kardelen77 nin rüyası. 12 Eylül 2012 18:26

Rüyanın unsurları; ufak çocuk, balkonda çocuk, balkondan düşmek, elma ağaçları, ayva ağaçları, mor su, pembe su, renkli su, şifalı su, ellerini yıkamak, yüzünü yıkamak, gemi yolculuğu, gemi kazası, adaya çıkmak, can yelekleri, sarı muzlar, muz yediğini, vapur, vapurda gitmek, büyük dalgalar.

Rüyada su rüyaları yorumu

Kardelen77 merhaba, rüyalarınız birbirleri ile tutarlı ve gayet net bir şekilde hayatınızda gelişecek güzel olayları işaret etmektedir.

Rüyalarda su, hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur. Su aynı zamanda, maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolüdür. Rüyalarınız ortak unsuru su olduğu ve detaylarda da hep olumlu konular geçtiği için rüyanın mesajının manevi zenginlik, değerli bilgi, iyileşme ve bereket olduğu söylenebilir.

Rüyanızdaki kötü gibi görülen gemi kazası manevi yönünde bir değişim, tövbe ya da beğenmediğiniz bir yanınızı değiştirmek anlamındadır. Diğer olumsuz gibi görünen dev dalgalar ise yaşamınızda başarıyı elde etmek için kimi zorlukları aşmanız gerektiğini ve aşacağınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Su Rüyaları Görmek” için bir yanıt

Rüyamda babamın bana pet şişenin içinden su fırlattığını gördüm ve bana bir poşet para verip bunu da çaldırırken uyandım bunu yorumlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir