Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada su tankı görmek

Rüyada su tankı neye delalet eder?

Rüyada su tankı görmek

Ben rüyamda tatildeyim, deniz kıyısında bir otel veya pansiyon gibi bir yerdeyim ve çok rahat olduğunu hatırlıyorum. Aniden kaldığım binanın ön kapısının kırılarak açıldığını ve yüzleri bezle örtülü, elleri silahlı teröristlerin içeri girdiklerini görüyorum. Bağırarak herkesin bina girişinde toplanmalarını istediler.

Nedense ben bu olaylara yabancı olmadığımı biliyordum, her gün haberlerde böyle şeyler okuyordum ama bende bir panik başladı. Ben camdan atlayarak dışarı koşmaya başladım ve bir terörist beni izledi. Ben hayatta kalmak için hızla koşmaya devam etmek zorunda olduğumu biliyordum ve bu kovalamaca bir can pazarına dönüştü. Sonra ben eski bir boş bina buldum ve yardım bulmak için içeri koştum. Ama kimse yoktu, binanın yan tarafında koyu renkli bir su tankı vardı, içine girip saklandım. Beni kovalayan adam aradı ama beni bulamadı. Çığlık atarak korkuyla uyandım.

Rüyada su tankı görmek yorumu

Adem merhaba, ne yazık ki bu tür rüyalar ülkenin yaşanan şartları nedeniyle her geçen gün artmaya başladı ki senin rüyanda gerçek olayların yansıması olan birinci grup rüyalar sınıfında yer almaktadır.

Rüyada tatilde olduğunu görmek rüyayı gören kişinin yaşamının geri kalanını sağlıklı planlayabilmesi için bir mola vermesi gerektiğine işaret ederken, tatil yaptığını görmek aynı zamanda sorun ve sorumluluklardan bir süre uzak durmanın ona iyi geleceğine delalet eder. Rüyadaki teröristler aslında sizin için hayal kırıklıklarını simgeler veya sizin öfkelenmenize sebep olan  olayları işaret eder. Rüyada panik olduğunu görmek rüyayı görenin hayatınızda kontrol ve güç eksikliğini simgeler. Kişinin çaresiz bir durum içinde olduğunu veya net bir karar veremediğini gösterir.

Rüyada su tankı görülmesi hayatın mevcut durumundaki refah ve memnuniyet ile gelecekteki durum arasındaki ilişkiyi belirtir. Bugün rahat olan birinin gelecekte sıkıntı yaşamaktan veya yokluğa düşmekten korktuğunu anlatır. Temiz su ile dolu tank iyiye gidişi temsil ederken, kirli su ile dolu tank kötüye gidişi veya kötüye gidiş hakkında endişeleriniz olduğunu gösterir. Rüyada içi su dolu bir tank görmek çevrenizdeki yıkıcı olaylara karşı bir koruma yöntemi aradığınızı simgeler. Boş bir su tankı, sizi çok öfkelendirmiş bir olay veya duyguyu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir