Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek neye işaret eder?

Yakın zamanlarda şöyle bir rüya gördüm. Brezilya ya gitmişim ve orada geziyordum. Orada da zengin araplar tatile giderlermiş ama bölgede hep yılanlar olurmuş. Yılanlardan korkuyorum ve elimle deste deste toplayabildiğim kadar alıp alıp atıyorum ve yemyeşildi bu yılanlar. Ama bir tanesi bembeyaz bir yılandı süt gibi çok güzeldi çok etkilendim.

Bu birinci rüyamdı, ya ertesi gün ya da bir kaç gün sonrasında ise şöyle bir rüya gördüm. Denizdeyiz yüzüyoruz. Su bulanık ama dibi net görünüyordu ve uzun uzun su yılanları vardı denizin dibinde. Bende diyorum ki “yaa demek ki denizlerin dibinde su yılanı var, bir daha burada denize girmem. Demek ara sıra bacağımıza bir şeyler değiyormuş gibi oluyordu sebebi buymuş, daha da girmem” diyorum. Sonrada deniz yükseliyor, yüksek dalgalar geliyor, rüya böyle sonlanıyor. Çok saygı değer site admini lütfen benim rüyamı ayrıntılı bir şekilde yorumlayınız. Teşekkür ederim.

Rüyada su yılanı görmek neye yorulur?

Rüyada su yılanı görmek, zenginlik ya da yaşam enerjisi, merak ettiğiniz şeylerin cevaplarını almak, yaratıcılık hissinde yoğunluk simgeler. Çünkü su akışkanlığı, zenginliği, yaratıcılığı, gelişimi işaret eder. Suda yüzen su yılanları Kaynak bulmak, zenginlik, rahat, huzur arayışını veya iç dünyanızdaki akışları, tutkuları simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Su Yılanı Görmek” için 10 yanıt

Rüyada suya giren yılan görmek
Rüyamda dere var, derenin kenarında duruyorum. Karşıya geçeceğim ama önümden siyah yavru bir yılan suya giriyor, kıvrılarak suyu bulandırarak kayboluyor, tekrar bir tane daha yılan görüyorum. korkuyla uyandım, bu ne demektir? yorumunuz için teşekkür ederim.

Rüyada yılanların üzerinden yüzmek
Rüyamda nehirde yüzen ona yakın su yılanı var, ben üstlerinde adeta uçarak suya çarparak yüzüyorum, tuhaf garip bir rüya idi, neye delalettir?

Rüyada su yılanı görmek zenginlik ya da yaşam enerjisi, merak ettiğiniz şeylerin cevaplarını almak, yaratıcılık hissinde yoğunluk simgeler.

Rüyada suda siyah yılan görmek
Rüyamda büyük bir ırmakta kenarındayım, 3 arkadaşız, onlar beni beklemeden sudan geçtiler, uyardım ama arkalarına bile bakmadılar, ırmakta karsıya geçiyordum ve dere dibinde 3 metre uzunluğunda siyah bir yılan geçti, suya girdiğimde adımlarımı zor atıyordum fakat bunlar yeşil benekliydi, yılanları ezmek istemiyordum ama yumurtalarını farkına varmadan kırmak üzereyken ısırıldım.

Rüyada siyah yılan görmek, çevrenizde haset, kıskançlık gibi olumsuz duygu, düşünce yoğunluğunu ifade eder. Rüyada yılan ısırması görmek, sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken yılanın ısırdığını görmek aynı zamanda cinsel dürtüleri temsil edebilir. Detaylı bilgi ve onlarca benzer rüyanın tabiri için rüyada yılan görmek rüya tabirleri sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyada balık yerine yılan yakalamak
Rüyamda deniz ya da göl gibi bir yerde balık tutacağız diye gidiyoruz ve bir sürü yılan tutuyoruz, ben hiç yakalamadım ama yanımda olan bütün insanlar yılan yakalıyor, o kadar çok yakaladılar ki elleri doldu taştı yılandan.

Rüyada yılan yakalamak, tutmak, tuttuğunu, yakaladığını görmek sizi korkutan olayın üzerine giderek bu şeyden emin olmaya işaret eder.

Rüyada siyah su yılanı görmek
Rüyamda siyah su yılanı beni pesledi ve yanımda bir insan vardı, koşturduk ama beni yakalamadı, yanımdaki insanı yakaladı ve ona saldırmaya basladı, bende yukarıdan izledim, korktum kaçacaktım ki uyandım ama su yılanı gölden çıkarak zikzak yaparak beni pesledi, cevap verirseniz sevinirim
Editörün notu ; peslemek, Önüne katıp kovalamak anlamındadır.

Rüyada siyah yılan görmek çevrenizde haset, kıskançlık gibi olumsuz duygu, düşünce yoğunluğunu ifade eder
Rüyada su yılanı görmek zenginlik ya da yaşam enerjisi, merak ettiğiniz şeylerin cevaplarını almak, yaratıcılık hissinde yoğunluk simgeler. Çünkü su akışkanlığı, zenginliği, yaratıcılığı, gelişimi işaret eder

bir tanıdığım beni denizde su yılanlarıyla görmüş.yılanları alıp alıp atıyormuşum belime doluyormuşum.ayrıca annemi ve babamı da görmüş.acaba ne anlama geliyordur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir