Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Su Yılanı Kurbağa Ve Serçe Görmek

Rüyada su yılanı kurbağa ve serçe görmek ne demektir?

Merhabalar; Rüyada su yılanı görmekSizlere dün gece gördüğüm ilginç bir rüyanın yorumunu sormak istiyorum. Karayipler ya da maldivlerde gördüğümüz gibi masmavi ve berrak sığ bir kumsalda (su dizlerimden alçak seviyede) suyun içinde yürürken bana doğru iki su yılanı arka arkaya geliyor.

Su yılanları normalde olmaları gerektiği gibi kaygan ve ince değil pullu, kalın ve başı korkunç, ben birinci yılanı elimdeki pala ile önce ikiye sonra dörde bölüyorum ancak hala hareket eden ve bana doğru saldıran yılanın önüne oyalamak için bir kurbağa atıyorum ve yılan kesilmiş olduğu halde kesik olan başının olduğu kısım kurbağayı bütün yutuyor. ikinci yılanı daha hızlı bir şekilde kesip sol taraftaki toprağa atıyorum ve orada bulunan güzel ve parlak renklerde serçeyi andıran bir kuş yılanı yiyor. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. 29. 12. 2009 / 00:20 tarihinde gönderilmiş

Rüyada su yılanı kurbağa ve serçe görmek neye yorulur?

Rüyada kumsal görmek, kumsalda olmak, yürümek, oturmak, yatmak, bulunmak İç hesaplaşma, öz analiz veya iki durum arasında muhasebe yapmayı simgeler. Genelikle kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişiklikleri işaret eder. Rüyada yılan görmek gizli korkularınızı ve endişelerinizi ifade eder. Yılanın fare, böcek veya başka küçük bir hayvanı yemesi, yutmasını görmek hayatta ayakta kalmak için öncelikle beslenmenize dikkat etmenize işaret eder. Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Su Yılanı Kurbağa Ve Serçe Görmek” için 6 yanıt

rüyamda küçük küçük birsürü su yılanı gördüm ama onlardan hiç korkmadım hatta elime alıp sevdim. Ben onların üstüne hortumla su tutuyorum onlar çağalıyorlar ayrıca renkleri de siyah.

dün gece yatmadan önce ALLAH ım eğer hamileysem bana göster diye dua ederek uyumuştum.rüyamda çeşme var ve önü su ile dolmuş suda yüzen 2 bacaklı ten rengi bir sürü kurbağa var yüzen.bide açık bir yerde tuvalet var tuvaletin içinde asılı duran yapay erkek organı var.güya erkekler küçük abdestlerini oradan yapıyorlarmış.lütfen yorumlarmısınız neye işarettir bu rüyam.şimdiden çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir