Kategoriler
Zaman

Rüyada Şubat Ayını Görmek

Rüyada Şubat ayı neye işarettir?

Geçen sene haziran ayında kaybettiğimiz babamı bu yıl iki kez rüyamda “ben aslında ölmedim, doktorlarla anlaşma yaptım (ölüm haberimi versinler diye), gelecek Şubat geri döneceğim” dediğini gördüm.

Buradaki tabirlere ulaşana kadar gizli bir ümidin yansımasından ibaret olduğu kanısındaydım. Ancak ölen kişinin ölmediğini söylemesinin cennetlik olduğu yorumunu okuyuşum, üstelik beyaz kıyafet giymesinin ve yaşadığım 23 yıl süresince sakalından dolayı görmemiş olduğum yüzünü sakalsız, tertemiz görmemin bunu desteklemiş olması tüylerimi diken diken etti. Allah sizden razı olsun.

Rüyada Şubat görmek tabiri

Talip merhaba, öncelikle babanıza Yüce Allah’tan rahmet diliyorum, mekanı inşallah cennet olur.  Rüyada rahmetli babayla konuşmak, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine ihtiyaç duyduğunu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğini işaret eder.

Rüyada Şubat ayı üzüntü, sıkıntı ve kötü sağlık haberleri verir.  İşlerinde verim düşüklüğü, kazancında önemli kayıplar, rızk azalması, huzur neşe ve keyfinin kaçması manasına gelir. Rüyadaki bazı gelişmelere bağlı olarak rüyayı görenin fatura ve ev kirası ödemek konusunda dara düşeceğini de işaret ettiği söylenmektedir. Şubat zorluk demektir, çok zor bir dönem geçireceğine işaret ederken bu yüzden sağlık sorunu yaşamanın da ihtimal dahilinde olduğuna yorumlanır.

Rüyada Şubat  ayında olduğunu görmek yeni bir aşk ifade edebilir, çünkü sevgililer günü Şubat ayındadır. Bu rüya aynı zamanda sevdiği insanın tüm ısrarına ve geçirdiği bütün sıkıntılara rağmen ısrarla hedefine ilerlerse bu sayede sıkıntıdan kurtulacağına, zorlukları aşacağına, yaşadığı zararları  atlatıp ve borçlarını ödeyeceğine ve sevdiğine kavuşacağına da tabir edilir.

“Rüyada Şubat Ayını Görmek” için bir yanıt

27/01/2016 tarihinde gördüğüm rüya.
İş çıkışı arkadaşımla görüşecektim. Bir cafede buluşmak üzere otobüsten ya da trenden indim. Akşam karanlığıydı. İnen kişi sayısı ikisi erkek benimle beraber üçtü. Yüzlerini hatırlamıyorum. Merkeze inmek için tek yol varmış. 1.erkek önden gidiyor. 2.erkekte peşinden gitsin de en arkadan ben gideyim diye bakınıyordum ve korkuyordum. 2.erkek hemen yanıma gelip bana tarih verdi. 7-9 Şubat gibi bir tarih söyledi. Duymamazlıktan geldim. Korktum beni takip edecek diye. Yolun sonunda sağ ve sola ayrılıyordu yol. 1.erkek soldan gitti. Acaba ben nereden gideceğim diye düşünürken tabela sağı gösterdi. 2.erkekte bana, sağdan gideceksin evet, dedi.Ben yine korka korka gittim adamın peşinden. Yolun sonunda aydınlık deniz manzaralı bir yere geldik. Çok güzelmiş meğer burası dedim. Adam elimi tutmaya çalıştı. Bu ne cürred benim sevgilim var, dedim. Derken ezan okundu yanımızda cami vardı. Adam ezanı duyunca abdest almaya gitti. Korktuğum adam meğer namaz kılıyormuş ne güzel dedim ve oradan ayrıldım. Eve gidiyordum yolda kuşburnu ağacı gördüm. Sevgilim bize gelmiş. Salonda ayaklarını uzatmış. İndir ayağını annem görmesin, dedim. 23 yaşında ve bekarım, bir firmada çalışıyorum.
NOT: Uyandığımda o adamdan başta korktum ama bana ışık oldu dedim. Çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir