Rüyada Subay Görmek

Rüyada subay görmek ne demektir?

Merhaba, İki katli bir mekanda sayısını bilmediğim üst rütbeli askerlerle hatırlamadığım bir konuda istişare yapıyorduk. Bu subayları sanki bir göreve uğurluyordum, bunun içinde ellerinde bulunan cep telefonlarında bulunan mesajları temizlemem gerekiyordu, birinin elindeki telefondaki mesajı silemedim, sil tuşu olmadığı için. Bu arada bana sevgi duyduklarını hissettim, gitmeden benimle tokalaşıp yanaklarımdan öpüyorlardı.

Babamda bu mekandaydı, tesekkurler simdiden. figen, 40, Kadın, Evli, Diğer, umutlu.

Rüyada subay görmek tabiri

Figen merhaba. Rüyada subay görmek, iş yaşamınızda bir rekabet yaşıyorsunuz veya yaşayacaksınız demektir. Rüyada subaylarla konuşmak, güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Konuştuğun subayların üst rütbeli olması ise bu dostlarınızın mevki, kariyer sahibi güçlü insanlar olduklarını gösterir. Aksi detaylıca anlatılmadığı sürece teğmen, yüzbaşı, binbaşı, yarbay, albay gibi tüm rütbeler için bu açıklama geçerlidir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar reel hayatında iletişim konularına dikkat ettiğin yanlış anlama veya anlaşılmaya yol açacak bir hata yapmadığın sürece hep sevilip, sayılan itibar sahibi sahibi bir insan olarak yaşayacağını temsil etmektedir.

Rüyada deniz subayı görmek, rüyada beyaz üniformalı denizci subay görmek, çevreniz tarafından saygı göreceğiniz makama yükseleceğini işaret eder. Rüyada havacı subay görmek, rüyada mavi üniformalı hava subayı görülürse, okul veya iş hayatınızda yeni başarılar kazanacaksınız demektir. Rüyada kara subayı görmek, rüyada haki renkli üniforması içinde karacı subay görülürse, içinde bulunduğunuz tartışmalı bir durumdan istediğiniz sonucu alarak çıkacağını gösterir. Rüyada emekli subay görmek  yön, ihtiyaç, rehberlik ve disiplin anlamlarını simgeler. Subay emeklisi görülmesi aynı zamanda liderlik becerilerini ve yetkilerini tam kullandığını ifade eder. Rüyada subay olmak yada subay olduğunu görmek rüya sahibinin uyanık hayatında yaptıklarının etrafındaki kişiler tarafından daha fazla beğenilmesini istediğini gösterir. Bu daha fazla saygınlık beklentisi olarak ta yorumlanır. Rüyada apolet görmek rüyayı görenin gerçek yaşamında söylediği sözlere veya yaptığı işlere daha fazla dikkat etmesi, davranışlarında özenli olması gerektiğine delalet eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir