Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sucuk Görmek

Rüyada sucuk görmek ne demek?

Merhabalar; Rüyada dedemin tarlasına giderken yol boyunca akan bir nehir gördüm. Nehrin üstünde sucuk ve sucuğa benzeyen et parçalarına benzeyen şeylerin yüzdüğünü ve insanların onu nehrin içinde yediklerini gördüm. Daha sonra bana çok lezzetli olduğunu ve yememi tavsiye ettiler, ancak ben yemedim. Orada mahalle arasından birisine bunun ne olduğunu söyledim ve turp ve pancar köklerinin olduğunu söyledi. Ek olarak eskiden devletin çiftçiye yardım etmediğini şuan çok iyi olduğunu söyledi. Daha sonra dedemin evine gittikten sonra bahçede o et parçası gibi duran şeyin olduğunu gördüm ve tadına bakmak için bir lokma aldım ve tadı ekşiydi. Sabah kalktığımda halen o ekşiliği hissedebiliyordum.

Hayatımda ilk defa böyle bir rüya gördüm. Şu anda üniversitede vize sınavları dönemim ve yorumlarınızı bekliyorum. Ahmet, Erkek, 22, Bekar, Öğrenci, Endişeli.

Rüyada sucuk görmek tabiri

Ahmet merhaba. Bu çok enteresan rüya için teşekkür ederim. Rüyada nehir görmek, başarı ve mutluluğu işaret eder. Ancak buradaki önemli ayrıntı, başarıya daha çok kendi gayretinizle kavuşacaksınız şeklinde yorumlanır. Sahip olduğunu güç ve yeteneklerin farkında olmalısınız anlamı taşır.

Rüyada sucuk görmek işlerinizle aşırı ilgilendiğine çok yorulduğuna dikkat çeker. Kendine ve sağlığına dikkat edip biraz dinlenmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada sucuk yemek, sucuk yediğini görmek mütevazi fakat hoş bir yaşamınız olacağına işaret eder. Rüyada sucuk yapmak, sucuk yaptığını görmek başlayacağınız teşebbüste başarılı olacağınızı ifade eder.

Rüyada sucuk görmek çok makbul değildir ve senin nehirde yüzen bu maddeleri yememiş olman doğru yoldan ayrılmayan, düzgün bir insan olduğunu gösterirken, dedenin bahçesinde asılı olanları tatmış olman, bir genç insan olarak bazen haram şeyleri merak ettiğini göstermektedir (merak etmişsin ancak yapmamışsın). Başarılar ve mutluluklar dilerim.

“Rüyada Sucuk Görmek” için bir yanıt

Rüyamda okuldan kaçıp bir dere kenarında piknik yapıyoruz. Arkadaşlardan biri sucuk getirmiş, ateşte pişirip sucuk ekmek yiyoruz, sonra üstüne sigara içiyoruz. Bunlar ne demek? Ben normalde sigara içmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir