Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sucuklu Yumurta Görmek

Rüyada sucuklu yumurta görmek ne anlama gelir?

Merhabalar hayırlı günler. Ben rüyamda 3 senedir konuşmadığım kuzenim ile yengemi gördüm, kuzenime ben önceden küpe vermişim, onları takmış, bana “güzel oldu mu” diye soruyordu.

Bende güzel olmuş diyordum ama halamın evindeydik baya kalabalık idi, ben sucuklu yumurta kırdım halamın oğluyla yemek için, anneme de bot hediye ettim, bayağı karışık rüyamdı yorumlarını bekliyorum teşekkürler

Rüyada sucuklu yumurta görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kuzen görmek gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgeler. Rüyada yenge görülmesi içinde bulunduğunuz durum hakkında yengenizin etkisi olduğunu düşündüğünüzü ifade eder.

Rüyada küpe görmek, küpe takmak veya küpe takan birini görmek insanlarla konuşurken onları daha dikkatli dinlemeniz gerektiğini ve bu anlatılanlardan ders çıkarmanızı ifade eder. Rüyada kalabalık görmek kavgasız, gürültüsüz ise iyidir. Rüyada kalabalık gören kimsenin işinde tüm engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada sucuk görmek işlerinizle aşırı ilgilendiğine çok yorulduğuna dikkat çeker. Kendinize ve sağlığınıza dikkat edip biraz dinlenmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada yumurta pişirmek ve yemek, başladığınız isin olgunlaşarak size kar getirecek bir duruma girdiğine delalet eder. Sucuklu yumurta ise rüyayı gören kişinin karakterini oluşturan farklı parçaları ve yönleri temsil eder. Hayatının çeşitli yönlerini bir araya getirmede ve hedeflerine ulaşmada, hayatınızdaki yolu seçmekte zorluk çekildiğini gösterir.

“Rüyada Sucuklu Yumurta Görmek” için 2 yanıt

ben rüyamda liseden eski bir arkadaşımın(çok samimi olmadığım bir bayan arkadaşım) onun evine gitmişim bana çiğköfte yapmış yediriyor.ama çiğköftenin rengide açık renk mercimek köftesi gibi duruyor.sonra birden bi okuldayım elimde çeyrek kangal sucuk var kantine inip onu sucuklu yumurta yaptıryım diye düşünüyorum.yanımda suan üniversiteden bi sınıf arkadaşım var (erkek) (aynı sınıftayız hiç konşmuşluğumuz yok) sonra onu çağırıyorum beraber gidelim diye. gidip beraber sucuklu yumurta yaptırıyoruz.ama yemiyoruz başkalarına götürcekmişsiz güya.

Ruyamda sucuklu yumurta yapmak istedim ama kaynanam yapti bende cok bozuldum buna tavir yaptik ikimiz de birbirimize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir