Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Suda Balıklar Görmek

Rüyada suda balıklar görmek neye delalet eder?

Suyun içinde yüzen balıklar gördüm. 18 yasında ögrenciyim ve bayanım. Rüyamda balkondan aileme gösteriyorum, tertemiz su birikintisi vardı, seffaftı, suyun dibindeki her şey görünüyordu, kocaman balıklar vardı.

Çok büyüktüler ama yunus falan değil normal baliklardı, sonra bembeyaz bir kuş geliyor, en büyüklerinden bir tanesini yakalamaya calışıyor, bende kendi kendime “o büyük yakalayamazsın” diyorum sonra onu tutamayınca daha kücük bir tanesini yakalıyor biraz uçtuktan sonra temiz suyun yanında akan kirli suya bırakıyor.

Rüyada suda balıklar görmek neye yorulur?

Havada uçan kuş günlük yaşamda isteklerinizi serbestçe gerçekleştirme hayallerinizi simgeler.

Rüyada balık görmek en iyi rüyalar arasında birincidir. Rüyada balık görmek, balık tutmak, balık yemek, balıkla oynamak daima iyiye yorumlanır, çok güzel rüyalardır. Suda yüzen balıklar görmek kısa zamanda gelecek kısmetlerin habercisidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Suda Balıklar Görmek” için 2 yanıt

Rüyada turuncu balık görmek
Rüyada akvaryumdan küçük turuncu balık zıpladı, yere düştü, iyi mi kötü bir şey mi bu?

Tuana selam, Rüyada turuncu balık görmek sende zenginlik düşüncesinin bir tutku halini aldığını gösterirken, balığın atlayarak akvaryumdan atlaması ise bu tutkunu artık kontrol edemediğini, zenginlik, mal, mülk ya da şöhret için duygularına artık karşı koyamadığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir