Rüyada Suda Timsahlar Görmek

Rüyada suda timsahlar ne demektir?

Merhabalar. Rüyamda dere gibi ama çok az  içinde yeşil su birikintisi var su akmıyor duruyor, öyle suyun üzerinde yeşil otlar var derenin kenarlarında, 2 tarafta da karşılıklı yüksek duvarlar  bulunmakta ortasında su birikintisi. Benim karşıya geçmem gerekmiş ama bu duvarların üzerine ipten karşıya geçmek için normal tahta merdiven gibi aynı ama ipten yapmışlar iplerin üstündede sarmaşık gibi yeşil  otlar sarmış,  ipten tutunarak karşıya geçmeye çalışıyorum, arkamdan bir erkekte  gelmek istiyor ama tanımıyorum  “gelme ip tartmaz” diyorum ama ip kopuyor, ben derenin içine o bağlı ipten tutunarak suyun üzerinde sağa sola savruluyorum, suya değmiyorum ama suyun içinde timsah vardır diyede aklımdan geçiriyorum savrulurken .

Benimde dibini görmediğim suya girmeme gibi bir korkum var asla giremem,  sonra suda timsahlar olduğunu görüyorum, çok korkuyorum, ben savruldukça 2 tane timsah beni gördükçe yakalamaya çalışıyor ama ben ipi bırakmıyorum . Derenin kenarında suyun olmadığı kuru yerler var orada görüyorum kendimi bir timsahla yüz yüze geliyoruz ama bir şey yapmıyor,  sonra bir tanesini görüyorum onun ağzının altını kaşıyorum timsahın hoşuna gidiyor, kocaman açıyor ağzını, gülüyorum hoşuna gitti diye ama bana zarar vermiyor  bu kadar hatırlıyorum rüyamı.

25 yaşında, evli,çalışan bayanım. Yorumlarınızı bekliyorum. Bu ara çok stresli günler geçiriyorum onunla ilgili olabilir mi acaba ? İyi Çalışmalar. Ayşegül

Rüyada suda timsah görmek tabiri

Ayşegül merhaba, Öncelikle rüyanız detaylı ve düzgün cümleler ile gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyanızın ana unsurları dereden geçmek ve timsah görmek olup anlamlarını aşağıda açıklayacağım. İçinde bulunduğunuz ruh halini de göz önüne alarak mesajı siz tespit edebilirsiniz.

Rüyada dere görmekakarsu görmek, çabalarınız sonucunda başarılı olacağınıza işaret eder. Dere kenarı görmek, Dere kenarında durmak, oturmak veya su ile oynamak bolluk, bereket olacağına ve evliliğe işarettir. Dereden geçmek hayatının güzelleşmesi, mutlu olmak, ferahlamak anlamına gelir. Ancak dereden geçerken yaşadığın aksilikler mutluluğa kavuşmak, feraha erişmek gittiğiniz yolda kimi sıkıntılar yaşadığınızı göstermektedir.

Rüyada timsah görmek, hayatınızdaki hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder. Rüyada suda timsah görmek bir uyarıdır, olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir ikazdır. Doğu kültürlerinde rüyada timsah görmek alçak karakterli birine, dostunuz gibi görünen aslında düşmanınız olan kimseye, rakiplere, hilekar kişiye işaret ettiği söylenir. Soğukluk ve duyarsızlık manası taşır, kimi konulara daha duyarlı yaklaşmanız gerektiğine işaret eder. Pek çok rüya tabiri yorumunda olduğu gibi burada da timsahın büyük veya küçük olması, rüyada neler olduğu, neler yaşadığı tabiri önemlidir.

Rüyada timsah sürüsü görmek gerçek hayatınızda çok fazla düşmanınız, rakibiniz ya da sizi istemeyen / sevmeyenlerin olduğunun delaletidir.  Rüyanızda timsahı sevmeniz, onun size bir şey yapmaması, hile, ihanet gibi duygu ve düşüncelerin geçersiz olduğunu, bunlardan sıyrılıp huzura kavuşacağınızı göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

18 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir