Rüyada Suda Timsahlar Görmek

Rüyada suda timsahlar ne demektir?

Merhabalar. Rüyamda dere gibi ama çok az  içinde yeşil su birikintisi var su akmıyor duruyor, öyle suyun üzerinde yeşil otlar var derenin kenarlarında, 2 tarafta da karşılıklı yüksek duvarlar  bulunmakta ortasında su birikintisi. Benim karşıya geçmem gerekmiş ama bu duvarların üzerine ipten karşıya geçmek için normal tahta merdiven gibi aynı ama ipten yapmışlar iplerin üstündede sarmaşık gibi yeşil  otlar sarmış,  ipten tutunarak karşıya geçmeye çalışıyorum, arkamdan bir erkekte  gelmek istiyor ama tanımıyorum  “gelme ip tartmaz” diyorum ama ip kopuyor, ben derenin içine o bağlı ipten tutunarak suyun üzerinde sağa sola savruluyorum, suya değmiyorum ama suyun içinde timsah vardır diyede aklımdan geçiriyorum savrulurken .

Benimde dibini görmediğim suya girmeme gibi bir korkum var asla giremem,  sonra suda timsahlar olduğunu görüyorum, çok korkuyorum, ben savruldukça 2 tane timsah beni gördükçe yakalamaya çalışıyor ama ben ipi bırakmıyorum . Derenin kenarında suyun olmadığı kuru yerler var orada görüyorum kendimi bir timsahla yüz yüze geliyoruz ama bir şey yapmıyor,  sonra bir tanesini görüyorum onun ağzının altını kaşıyorum timsahın hoşuna gidiyor, kocaman açıyor ağzını, gülüyorum hoşuna gitti diye ama bana zarar vermiyor  bu kadar hatırlıyorum rüyamı.

25 yaşında, evli,çalışan bayanım. Yorumlarınızı bekliyorum. Bu ara çok stresli günler geçiriyorum onunla ilgili olabilir mi acaba ? İyi Çalışmalar. Ayşegül

Rüyada suda timsah görmek tabiri

Ayşegül merhaba, Öncelikle rüyanız detaylı ve düzgün cümleler ile gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyanızın ana unsurları dereden geçmek ve timsah görmek olup anlamlarını aşağıda açıklayacağım. İçinde bulunduğunuz ruh halini de göz önüne alarak mesajı siz tespit edebilirsiniz.

Rüyada dere görmekakarsu görmek, çabalarınız sonucunda başarılı olacağınıza işaret eder. Dere kenarı görmek, Dere kenarında durmak, oturmak veya su ile oynamak bolluk, bereket olacağına ve evliliğe işarettir. Dereden geçmek hayatının güzelleşmesi, mutlu olmak, ferahlamak anlamına gelir. Ancak dereden geçerken yaşadığın aksilikler mutluluğa kavuşmak, feraha erişmek gittiğiniz yolda kimi sıkıntılar yaşadığınızı göstermektedir.

Rüyada timsah görmek, hayatınızdaki hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder. Rüyada suda timsah görmek bir uyarıdır, olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir ikazdır. Doğu kültürlerinde rüyada timsah görmek alçak karakterli birine, dostunuz gibi görünen aslında düşmanınız olan kimseye, rakiplere, hilekar kişiye işaret ettiği söylenir. Soğukluk ve duyarsızlık manası taşır, kimi konulara daha duyarlı yaklaşmanız gerektiğine işaret eder. Pek çok rüya tabiri yorumunda olduğu gibi burada da timsahın büyük veya küçük olması, rüyada neler olduğu, neler yaşadığı tabiri önemlidir.

Rüyada timsah sürüsü görmek gerçek hayatınızda çok fazla düşmanınız, rakibiniz ya da sizi istemeyen / sevmeyenlerin olduğunun delaletidir.  Rüyanızda timsahı sevmeniz, onun size bir şey yapmaması, hile, ihanet gibi duygu ve düşüncelerin geçersiz olduğunu, bunlardan sıyrılıp huzura kavuşacağınızı göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

18 Yorum yapılmış

 1. ayşegül dedi ki:

  yaşım 34 evliyim ev hanımıyım, şiddetli bir bunalım içindeyim, rüyamda suyun içinde birkaç tane büyük timsahlar gördüm, bir tanesi karaya çıktı ama tavus kuşu görünümündeydi hiç zarar vermediler.

  • admin dedi ki:

   Ayşegül, Rüyanızla ilgili açıklama sayfada yer almaktadır.
   Rüyada timsah görmek Hile, ihanet ve gizli içgüdüleri sembolize eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır.

 2. çiğdem dedi ki:

  Rüyada timsah ve kurbağa görmek ne demektir
  Rüyamda sayısını bilmiyorum ama 10 dan çok kurbağa ve 2 iri timsah olan bir havuza giriyordum. “Girme” diyenleri dinlemiyordum. Bu ne anlama geliyor, lütfen yorumlayın.
  Name: çiğdem
  Cinsiyetiniz:kadın
  Yaşınız:20
  Medeni durumunuz:bekar
  Şu anki ruh haliniz:sevinçli
  Subject:havuzun içinde timsah ve kurbağa
  Anahtar kelimeler:timsah , kurbağa, havuz

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Çiğdem selam,
   Havuza girmen, mutlu yaşamak ve hayatın zorlukları ile daha kolay mücadele edebilmek için yaşamınızda küçük şeylerle zaman kaybetmeyin, akıllıca seçimler ve isabetli kararlar ile kendinize daha fazla zaman ayırmaya bakın mesajı verirken havuzdaki timsahlar hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade etmekte, olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarmakta, kurbağalar ise kültürlü arkadaşlarınızın olduğuna, onların düşüncelerine önem vermeniz gerektiğine işaret etmektedir.

   • leyla dedi ki:

    Slam zehmet olmasa yuxumu yozardiz. Yuxumda survivor verliwine baxiram. Qumluqda, oyun yerinde timsahlar var. Udanlar axirda sevinerek tullanir timsahlarin ustune. Timsahlarla paylawirlar sevinclerini. Timsahlarda hecne elemir

 3. Zekiye dedi ki:

  Rüyamda pakette eve küçük timsahlar getiriyorum Annem hiç umursamıyor “hay Allahım aldığı şeye bak”diyor ve onları cam kavonozuna koyuyorum ve su döküyorum birden büyüyorlar odadan çıkıyorum bi süre sonra onları koyduğum odaya döndüğümde yerde kocaman timsah görüyorum odanın diğer yerlerine bakıyorum irili ufaklı timsahlar var .Acele ile evden kaçıyorum ve ailemi düşünüyorum
  Adım Zekiye .yaşım 15

 4. Zeynep dedi ki:

  Rüyada göl kenarı gibi bir yerdeydim yanımda biri vardı ve biz birilerinden kaçıyorduk suyun altında yeşil bi timsah gördüm bana bakıyordu bir denizaltı vardı ona giriyorduk korkuyordum ama bize zarar vermiyordu ve biz uzaklaşıyoduk ordan
  Önceki günde rüyamda bi patlama olduğunu gördüm ve kardeşimi ordan kurtarıyordum ve onunla tartışıyordum sonra hastanede olduğumu ve hemşire arkadaşlarımla konuştuğumu gördüm (ben de hemşireyim) sonra başka hastaneye geçiyodum ve orda bazı kişilerin gülüştüklerini görmüştüm ve aşırı korumacı biriyle evli olduğumu gördüm (bekarım)sakinleştirmeye çalışıyordum onu. Rüyam orda kesildi bi düğünün ortasında halay çekerken uyandım
  Hayatımla ilgili önemli Kararlar aldığım bi dönemdeyim hayallerimi gerçekleştirmek için bazı adımlar atıyorum
  Şimdiden teşekkürler

 5. Figen dedi ki:

  Rüyamda küçük göl gibi bir yerdeydim içinde yüzen bir erkek vardı ve etrafında insanlar, bende göle biraz uzaktım ve timsahın yüzen adama doğru gittiğini gördüm, bağırdım adam suya daldı ve kaçmaya başladı, timsahta peşinde. İnsanlarda adamı kurtarabilmek için elinde ne varsa atıyorlardı, bende taş attım ama sanırım zarar veremedi uyandım.

  • Admin dedi ki:

   Rüyanızda bir timsahın bir insana saldırdığını görmek hayatı ve bilinç altının duygusal, bastırılmış ögelerinin uyanışını, maddi dünya arasında geçişi işaret eder. Bu bilgiyle rüyanızın mesajını tespit etmeye çalışınız.

   • Figen dedi ki:

    tşk ederim yorumunuz için evliliğim sıkıntılı maddi durumdan dolayı beraberlik söz konusu ona mı bağlamalıyım anlamadım

    • Admin dedi ki:

     Merhaba, daha açık anlatımla bu rüya bilinçaltınızda bazı korkular, endişeler olduğunu ve sizin içinize attığını (bastırdığınız) bu duyguların açığa çıkmaya başladığını göstermekte, aynı zamanda bu korkuların yaşam şartları – hayatın maddi yönüyle ilgili olduğunu anlatmaktadır. Anladığım kadarıyla maddi sorunlar nedeniyle evliliğinizin sıkıntıda olduğunu yazmışsınız ki zaten bu rüya sanırım bu sıkıntıların yansımasını göstermektedir. Yani rüyanız yaşadığınız durumu anlatmaktadır. Sabır, dua ve gayretle her şeyin yoluna gireceğine inanın.

 6. Dilek dedi ki:

  Merhaba ben Dilek. Rüyamda ablamin beni yönlendirdigini görüyorum ve ben uzun yesil agacli yolda yürüyorum, birden akan bir şelaleden temiz su akiyor, dagdan cikan su. Suyun kenarlari renkli ciceklerle dolu, aydinlik ve cok güzel bir yer, birden temiz sudan bir timsah cikiyor, iki tane görüyorum, ayaklarimin dibinden geciyorlar ve bana bir sey yapmiyorlar. Bu arada ablama bakiyorum ve diyorum ki “abla bana bir sey yapmiyorlar, korkma sen” diyorum ve uyaniyorum. Bana rüyamin anlamini anlatabilir misiniz lütfen, şimdiden tesekkürler Dilek.

 7. Büşra dedi ki:

  Merhaba adım büşra 21yasindayim. Normalde kumral ve kapaliyim ama rüyamda mini kot beyaz tişört ve sarı saçlarım vardı. İşyerimde kız arkadaşımdan dayak yediğimi gördüm. Dükkan içerisinde dövmeye başladı sokağa çikarana kadar dövdü beni döve döve cafe önü gibi biyere getirdi. Sonra bana kısık sesle “kamera şakası” dedi. Arkamı döndüm birsürü insan biri patronum diğeri tanıdığım diğeride hoşlandigim çocuk. Bana geçmiş olsunn sevgilimm sana kamera şakası yaptım dedi. Herkes alkışladı güldüler bende güldüm. Normalde sevgili değiliz ama konuşmuyoruz bile sadece hoşlantı. Daha sonra onun koluna girip ben sana sorucam şimdi diye götürüyorum. Güzel bir nehirr. Üst taraftan izliyoruz. İki adam var ikiside yüzüyo. Ben şaka olarak oraya sevdiğim çocuğu atmak istiyorumm. Tahta Merdiven var nehire giden ona tutunarak iniyoruz. Tam iticem bunu birden küçük küçük timsahlar görüyorum sonra aşağıya bakınca daha büyüklerini. Merdiven de küçük timsahlar Aşşağıda büyük timsahlar. Baktıkça daha çok çoğalıyorlardı ne yukarı gidebiliyodum nede suya atlayabiliyodum. En sonunda suya atladım ama korkuyla o anda uyandım. Bu kadar güzel rüyanın sonunun bu kadar korkunç bitmesi beni çok etkiledi. Lütfen yardımcı olun..

 8. Fulya dedi ki:

  Merhaba..ben rüyamda denizin içinde yüzüyorum yüzerken birileri timsahın olduğunu ve bir kişiyi öldürdüğünü söylerken.. Denizin içinde timsahlar görüyorum ve kendimden emin yüzüp Umursamıyorum ama bir tanesi bana yaklaşıyor saldırmak için ben timsahtan kaçıyorum denizin içinde. Not benim eşimle sorunlarım var. Aldattı beni. Şuan yanımda kimse yok diyor.

 9. ecemm dedi ki:

  Merhabalar öncelikle, Rüyamda iki arkadaş eski bir okulda bir sınıfta oturuyormusuz, sonra ben “burada değişik bir şeyler var, çıkalım” diyorum ve çıkıyoruz sonra okulda sesler duymaya falan başlıyoruz koşarak dışarı çıkıyoruz sonra o gün asure günüymüş güya yanimda ki tutturuyo tencere alalim falan diye neyse aliyormuşuz eve gidicez sonra yürüyoruz taksi bulmak için tam bi yere geliyoruz yolun istinat duvarlarında 3 tane büyük timsah görüyorum boşver burdan gitmiyelim diye kaçıyorduk. Yorumlarsaniz sevindim

 10. Rukiye dedi ki:

  Merhaba rüyamda esimle bir dağ evine gidiyoruz, yaz ayında kar yağmaya basliyor, resim falan cekiyoruz, neyse timsah görüyorum boyle pis çamurlu bir suyun içinde, baya var ama nasıl cikcaz diye düşünüyoruz esimle.

 11. Büşra dedi ki:

  Rüyamda biri büyük biri küçük iki havuz vardı be benim elimde yeşil bi çuvalda yavru timsahlar vardı onları havuzlara saldım ölmesinler diye küçük havuzda kocaman karetta kaplumlabağaları vardı ve benim bıraktığım yavrular birden bire bi metre kadar büyüdü ve birinin karettayı ısırarak yarım bıraktığını gördüm sonra büyük havuzdan eni rahat bi altı yedi metre boyu ise on metre belki de daha büyük bi timsah göğe doğru yükseldi ama o benim attığım yavrulardan değildi sonra fark ettim ki o bi metrelik yavru dan kaçmak için kendini yukarı iktirmiş ve sırt üstü havuza tekrar düştü ufak timsah altında kaldı ama hemen kurtulup o kocaman timsahın boynundan başlayarak parçaladı onu ben ise havuz başında izledim korkmadım hiç ama vicdan azabı duydum onları havuz lara koyup o hayvanların ecı içinde ölmesine sebep olduğum için nasıl kurtarırım napıcam derken uyandım çok merak ettim anlamını yprumlaraanız sevirinim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*