Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Suda Yürüdüğünü Görmek

Rüyada suda yürümek neye işaret eder?

Merhabalar, Rüyamda otobüs bileti alarak iş yerimden sevdiğim arkadaşlarımla gölleriyle meşhur bir bölgeye geziye gidiyoruz. Otobüs yüksekçe bir otoyolda giderken aşağıdaki güzel göl manzaralarını seyrediyorum. Sonra bu manzarada eskiden kasaba olan yerlerin göl haline geldiğini fark ediyorum. Çünkü alt katları – temelleri suyun içinde kalmış evler, cami var, ama zaten bu durum normalmiş, yani sel gibi bir durum yok. Su temiz, manzara güzel, otobüsten iniyoruz, evlerin perdeleri olduğunu, balkonlarda çamaşır asılı olduğunu görüyorum, çanak antenler var.

Rüyada suda yürüdüğünü görmekEvlerde yaşayanlar var diye şaşırıyorum. “evet” diyorlar, bu sırada ben de taştan taşa atlayarak yaklaşmışım, “hadi gidiyoruz” dediklerinde “geri nasıl gideceğim, her yer su” diye düşünürken ayağımı suya sokuyorum ve beton zemin üzerinde sığ su olduğunu farkedip yürümeye başlıyorum. Bileklerime kadar gelen su içinde yürüyorum, farklı bir köyde yemek molası verdiğimizde de tepsi içinde kıyma ve domates ile yapılmış kebap görüyorum. Çok lezzetli olacağını biliyorum sipariş veriyoruz, ama yediğimi görmüyorum. Pişmiş bıldırcını meşhurmuş, herkes yiyor, ben de masadayım, yediğimi görmüyorum, ama aç ya da yiyememiş mahrum kalmış gibi de hissetmiyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. Teşekkürler

Rüyada suda yürüdüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız kesinlikle çok güzel mesajlar vermektedir. Burada pek çok olay ve unsur yer almakta. ban ana mesajı yazacağım, diğer yan unsurların açıklamalarını listeleyeceğim, size belki bir yararı olabilir.

Rüyanız, gerçek hayatınızda şu anda fiziki ve manevi açıdan önemli bir yorgunluk içinde olduğunuzu, yaşadığınız ya da şahit olduğunuz kimi olaylar nedeniyle umutlarınızda bir azalma hissettiğinizi simgelerken, yaşamınızda bir değişiklik sonucu manevi acidan duygulariniza tamamen hakim, egemen olduğunuz bir döneme gireceğinizi, kendinize olan güveninizin yeniden yerine geleceğini ve her şeyin dilediğiniz yönde gelişmeye başlayacağını simgelemektedir. Bu değişiklik bir yolculuk sonucu olabilir ya da yeni birileriyle tanışma veya yeni bir ortama girme sonucu gerçekleşebilir.

Rüyada otobüs bileti görmek hayatta ön sıralarda olmak için ödediğiniz bedeli ifade eder. Rüyada gezi görmek çevre, gezmek, başka kültürler, konukseverlik anlamlarını simgeler. Farklı kültürden insanlarla tanışmayı, Başkalarına sağladığınız yardımları ifade eder. Rüyada manzara görmek güzel manzara, doğa manzarası görmek başarılı ve saygı duyulan bir insan olduğunuzu gösterir. Rüyada su görmek sizin bilinç altı ve ruhsal durumunuzu ifade eder. Temiz su maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolüdür. Eğer su durgun ve berrak ise manevi yönden sizin iyi durumda olduğunuzu ifade eder. Rüyada kebap görmek yaşamınızda bütünlüğü saglamak, tam mutluluğa ve huzura kavuşmak için kimi zihinsel, duygusal ya da fiziksel bileşenin eksik olduğunu ifade eder. Rüyanın unsurları: otobüs bileti, geziye gitmek, otoyol, göl manzarası, kasaba, cami, perde, çamaşır, çanak anten, sığ su, yemek molası, kıyma, domates, kebap, bıldırcın

“Rüyada Suda Yürüdüğünü Görmek” için 5 yanıt

yorumunuzun şuan içinde bulunduğum durumları çok güzel özetlediğini ve içimi ferahlattığını söylemek isterim. hislerim iyi bir rüya olduğunu kendimi iyi hissetmemi söylüyordu ama anlamlandıramıyordum. yazınız benim için çok aydınlatıcı oldu.teşekkürler.

Dün gece denizin üstünde koştum batmadan, etrafımda atlar vardı onlarda koştular. derinlerden kıyıya kadar koştuk, bir tane at önüme geldi o siyahtı arkasına elimle vurdum “haydi koş” dedim koştu. deniz temizdi. en son kumsala attım kendimi uzandım. 36, Kadın, Evli, Ev hanımı

Funda merhaba,
Sanırım gördüğünüz rüyanın muhteşemliğinin farkındasınız. Şu anda gerçek hayatta kendinizi yorgun hissediyorsunuz ama yakın zamanda ortaya çıkacak beklemediğiniz, olağanüstü güzel gelişmelerle tüm sıkıntıları üzerinizde atıp, dilekelirinize kavuşacaksınız.

Rüyamda birden her yer su içinde deniz gibi oluyor ve ben su içinde yürüyorum, arabama ulaşmaya çalışıyorum. Arabama ulaşıp su içinde arabamla gidiyorum ve sudan çıkıyorum, sonra eski iş yerimdeki arkadaşlarımla karşılaşıyorum ama hepsi beni görünce arkasını dönüp konuşmak istemiyorlar. Bende eski bir arkadaşımı her yerde arıyorum rüyam boyunca ama bir türlü onu göremiyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Nuran merhaba, görmüş olduğun rüya şansının açık, huzurun yerinde olduğu bir zaman dilimi geçirdiğini ancak senin bu huzurlu halinin çevrendeki bir çok kişi tarafından gıpta (kıskançlık kelimesini kullanmak istemiyorum ama olabilir de) ile takip edildiğini anlatmakta, gerçek dostun olmayanları tespit edip ona göre davranmak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir