Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Suda Yüzmek

Rüyada suda yüzdüğünü görmek neye çıkar?

Selamlar. Ben 14 yasindayken, yaklasik 38 yil önce bir rüya gordum, rüyamda genc bir delikanli ile birlikte suyun altındaydik, sanirim ikimizde o zamanlar 20 yaslarindaydik. Ikimizde suyun yüzüne doğru yuzduk ama hatirladigim kadariyla ikimizde suyun altında nefes alabiliyorduk, suyun yüzüne ilk cikan ben oldum, ciktigimiz su yuzeyi ise ormandaki bir akarsu idi. Suyun yüzüne cikinca durdum arkama baktim, suyun altındaki delikanliya bakiyordum acaba benimle berabar suyun yuzeyine ciktimi diye. Tam bu anda büyük bir agac dalı irmagin uzerine devrildi ve ben delikanliyi goremez hale geldim. Sanki ikimizde irmagin iki ayri tarafında birbirimizden irtibatimiz kesildi ve birbirimizi goremez hale geldik. Iki ayri dünyanın insanları gibi olduk, uykudan uyuyaninca o delikanlidan ayrildigim için moralim çok bozuldu ve o delikanliya aşık olduğumu fark ettim, ve depresyona girdim, yasim genc olduğu için askin tam manasini bilemiyordum.

Daha sonra, yaklasik bir yil sonra bir rüya daha gordum, rüyamda eski Avrupada kendimi Roma devrinde görmeye basladim, tepenin uzerinde duran iki tane atli savasci gördüm. Bu iki atli savasciyi gorur gormez hemen birinin benim ruyamdaki genc delikanli olduğunu hatirladim, kesin o kişi o delikanliydi, cunki kalp atislarim değişmisti. Bu iki atli savasci birbiriyle dogusmeye basladilar ve benim aşık olduğum genc delikanli yenik dusup oldu. Eminim olen kişi benim aşık olduğum kisiydi.

Aradan bir yil kadar gecti ve ben başka bir rüya gordum, sokakta kendi kendime yuruyorum, hava muhtesem ve sicak her şey gayet yolunda kendimi çok super ve mutlu hissediyorum, ve bu anda bir kişi kosarak yanıma geldi ve bir kişinin vefat ettiğini soyledi, olen kişinin kim olduğunu bilmemekle beraber bu kişinin kim olduğunu ben kalbimde hissetmistim, yine o kişi benim bahsettigim genc delikanli idi ve ölüm nedeni ise asiri uyusturucu kullanmak idi.

Bugunlerde ne zaman bu tür rüya gorsem haftalarca etkisinden kurtulamiyorum, 16 yasimda bu tür rüya gördüm ve halen rüyayı neden gördüğümu anlamis degilim. Gecen yillar içinde bu rüyaları neden gördüğümu bilemiyorum, icimde çok garip duygular olusmakta ve çok kiymetli bir kişiyi kaybettigimi dusunmekteyim, ama halen kaybettigim bu kişinin neye benzedigini bilmiyorum

Insanin oldukten sonra tekrar dirilecegine inanan biriyim, acaba bu kişi benim kendi ruhummu ? Simdiki yaşamda benimle beraber olmayan benim ruhum ? Bu konuyu kızımla tartıştık ve bana anne herhalde rüyada gördüğün delikanli benim babam dedi ? Cunki ben 29 yildir kocamla mutlu bir evlilik suren yaşamımiz oldu, ona hayır kızım bu rüyada gördüğüm genc delikanli baban olamaz dedim.

Halen bu rüyanın ne anlama geldigini dusunur, icimde çok kiymetli bir kişiyi kaybettigimi hissediyorum, 38 yildir aşık olduğum genc delikanliyi dusunuyorum, eminim bu rüya herkesin ortaklasa gördüğü bir rüya turu degildir.

Rüyada suda yüzmek tabiri

Yapmanız gereken şey, bu adamı gömülü=gömülmüş bir parçanız olarak değerlendirin ve bu noktadan itibaren çalışmalarınızı yönlendirin. Belkide bu rüyanın size vermek istediği mesaj bu olmayabilir, ben bu tip rüyalara bu açıdan baktığım için çok faydasını gördüm.

Bence bazı insanlar birden fazla yaşam sürerler ama insanlar fazla kader arkadaşına sahiptirler. Benim bu yorumumu size fazla mantıklı gelmeyebilir ama insanın kader arkadaşı olmayan biriylede çok yakın bir arkadaşlığı ve samimiyeti olabilir.

Bazende kimi insanlar yanlış insanlarla kader arkadaşlığı yaparlar ve bu onlara zarar verir. Bu kader arkadaşlığı her iki kişiyede zarar verir yani iyilik yerine zarar görürler.

Ben insanın öldükten sonra tekrar dirilmesi ve hayata geri dönmesi, tekrar doğması olduğuna inanıyorum. Ancak insanların bu konuya bakış açısı ve düşünce tarzı farklıdır. Her insan tek bir yaşam sürer ama hayatı değişik devrelerde devam ettirir, hayatın farklı devrelerinden geçer. İnsanın geçmiş hayatı daha çok akrabalarla ilgilidir.

İnsanın yakın akrabalarıyla olan ilişkileri aslında kişinin kendi karakterini yansıtır ve kendi hayatıyla çok yakın benzerlik, paralellik gösterir. Aslında insanın diğer yaşamı her zaman geçmişiyle bir benzerlik göstermez. İnsanin yakin akrabalariyla olan iliskileri aslinda kisinin kendi karakterini yansitir ve kendi hayatiyla cok yakin benzerlik ve paralellik. Bazı zamanlar “keşke geçmiş hayatla ilgili herşeyi bilseydim ne iyi olurdu” diye düşünürüm

“Rüyada Suda Yüzmek” için 2 yanıt

Merhaba ben 30 yaşında bekar bir bayanım. Dün gece rüyamda otobüse bindim, yanlışlıkla etrafı deniz olan bir yere gittim. Bir ara yüzdüm bu denizde. Bir bayan yüzerken “dikkatli ol” dedi. Bu arada içimi korku sardı, insanlardan yardım aldım ama geri dönemedim. Deniz maviydi ve berraktı. Bu rüyamla ilgili yorum rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Müzeyyen merhaba, görmüş olduğun rüya kendi içerisinde çok tutarlı unsurlar içeren oldukça güçlü mesaj veren değerli bir rüya olup gerçek hayatında sonradan pişman olacağın bir şeye adım atmadığın sürece huzur, mutluluk ve sıhhat dolu günlerin seni beklediğini ifade etmektedir. Lütfen otobüse bindiğini görmek ve rüyada yüzmek sayfalarını okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir