Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Suikast Görmek

Rüyada suikast neye işarettir?

Merhaba, Rüyamda benimle birlikte 3 kişi daha vardı. Arap ülkelerindeki bedeviler gibi beyaz kıyafetler giymiş ve belimizde kılıçlarımız vardı. Bize verilen bir emir doğrultusunda (emri veren kişiyi görmüyoruz) 3 kişiyi ayrı ayrı suikastlar düzenleyerek kendi evlerinde öldürdük. Net olarak hatırladığım şeylerden birisi 3 kişiyi de benim öldürdüğüm idi. Diğer kişiler öldürülecek kişiye kadar karşımıza çıkan kişileri öldürdüler, ancak asıl hedef olan kişileri hep ben öldürdüm.

Başka ortak bir nokta ise bu hedef kişilerin hep kılıçla boğazını keserek öldürdüm. Öldürdüğümüz kişiler ise tek katlı evlerde oturuyorlardı. 3. kişiyi öldürdükten sonra rüyadan uyandım. Rüyam ile ilgili değerli görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler. Yaş 28, Cinsiyet Erkek, Meslek Bilgisayar Programcısı, Medeni Hal Bekar. Rüya temaları : Arap ülkesi, bedeviler, beyaz kıyafetler, belinde kılıç, öldürme emri, suikast, kılıçla boğaz kesmek, kılıcıyla insan öldürmek, tek katlı evler.

Rüyada 3 suikast görmek tabiri

Rüyada suikast görmek, size veya bir başkasına suikast yapıldığını görmek günlük yaşamınızda bazı endişeler taşıdığınızı ifade eder. Rüyada suikastçı görmek acil eylem gereken davranış, dikkat ve umutsuz bir durum gösterir.

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda sizi çok etkileyen 3 farklı endişe taşıdığınızı ifade etmektedir. Rüyada yaptığınız suikastlar aslında sizin o endişelerinizden kurtulma isteğinizi simgelemektedir. Yapılacak en doğru şey sizi etkileyen bu endişeleri tespit edip onlarla mücadele etmenizdir.

“Rüyada Suikast Görmek” için bir yanıt

Rüyada Cumhurbaşkanına suikast
Ben geçen hafta kendimi eşimi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte çalıştığımız kamu kurumunda fotoğraf çekerken gördüm. (Eşim makam sahibi bir insandır, şuan ki çalıştığımız kurumda yönetim tarafından pasifize edilmiştir) 2 gün önce de eşim Cumhurbaşkanımızı suikastten kurtardığını rüyasında gördü. Ve yine dün akşam aynı Cumhurbaşkanı eşimi Yozgat Valisi yapıyormuş. Yorumlayabilirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir