Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Suistimal Görmek

Rüyada suistimal görmek neye çıkar?

Hayırlı cumalar. Benim rüyamda bir arkadaşım bir suistimal suçu işlemiş ve onu polis karakoluna alıyorlar, benim de orada polis bir arkadaşım var ona “bu benim arkadaşım almayın” falan diyorum, sonra biz polis arkadaşımla bir alt kata çay içmeye iniyoruz, sonra karakola terörist bir grup tarafından saldırı düzenleniyor, çatışma falan çıkıyor sonra kaçıyorlar ama tekrar yine saldırıyorlar.

Ben o arada belirgin bir şekilde silahlar, makineli tüfek gibi silahları görüyorum “alsam bende kullansam mı” diye düşünüyorum, o arada biri beni yakın mesafeden vuruyor ama ölmüyorum, bu şekilde bir rüya.

Rüyada suistimal görmek yorumu

Özcan merhaba, rüyada suistimal görmek kötü yönde fiziksel veya cinsel geçmiş deneyimlerini ifade eder. Bir şeyi suistimal eden birini yada birisinin bir şeyi suistimal ettiğini görmek bir girişim sonucu uğradığınız ve içinizden atamadığınız, etkilerini unutamadığınız bir zararı işaret ederken aynı zamanda buna kimin yol açtığı hakkında bilgi verebilir.

Rüyada karakola gittiğini görmek rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda kendisine hayal kırıklığı yaşatan bir olayla karşılaştığına ve halen o olayın etkisinden kurtulamadığına delalet eder. Rüyada polis görmeniz iyiye işaret olup,  aileniz ve dostlarınız tarafından daha fazla zarara uğramaktan kurtulduğunuza işaret olup aynı zamanda içinde olduğunuz gizli korku ve endişelerinizin yersiz olduğuna alamet eder. Rüyada terörist görülmesi rüyayı gören kimse için hayal kırıklığı veya şiddete yol açan bazı olayları işaret ederken şahit olduğunuz çatışma ile çatışmaya katılmak ise insanın iç dünyasında yaşamakta olduğu bir huzursuzluğu simgeler. Vurulduğunu görmek konusunda geniş açıklamayı rüyada vurulmak sayfasında okuyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir