Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Şükretmek

Rüyada şükretmek neye alamet eder?

Rüyada bir mağaradayım ama neden oradayım, oraya nasıl gittim bilmiyorum. Mağaranın ortasında yerde küçük beyaz ışık var ışığın yanında kısa ninja kılıçları duruyor. Sonra dikkatlice ileriye baktığımda küçük bir oda gibi yerde büyük bir gorilin yattığını görüyorum.

Sonra goril ayak sesimi duyuyor ve uyanıyor, beni görüyor. Goril ile göz göze gelince tüm vücudumu saran büyük bir korku hissediyorum. Çünkü goril çok büyüktü ve gözleri gerçekten çok korkunç idi. Aklımdan heme yerdeki bir kılıcı kapıp kendimi korumak geçti ama sonra vazgeçtim. Sanki onunla savaşırsam kazanamayacağımı düşünmüştüm.

Sonra birden bire mağaranın ortasındaki ışık söndü, goril tekrar uykuya daldı ve ben rüyada Allah’a şükrettim, bana yardım ettiği, beni koruduğu için. Uykudan huzurla uyandım. Neden böyle bir rüya gördüm acaba?

Rüyada şükrettiğini görmek yorumu

Ertan merhaba, gördüğün rüyanın hayırlara işaret olduğunu hemen söyleyebilirim. Rüyada bir mağarada olmak ana rahmini ifade eder, bu yüzden korunma, sakınma ihtiyacını gösterir, bakınız rüyada mağara görmek tabiri. Rüyada kılıç görmek geleceğinizle ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğine  işarettir. Goril görülmesi hayırlara işaret olup aynı gerçek yaşamda olduğu gibi güç ve kuvveti temsil eder, bir arkadaşınız vasıtasıyla hiç beklemediğiniz bir iş teklifi alacak, çok şaşıracak çok sevineceksiniz demektir. Bu konuda açıklama rüyada goril görmek sayfasında bulunmaktadır.

Rüyanın can alıcı kısmı Allah’a şükrettiğin kısımdır. Rüyada şükretmek manevi zenginlik sembolü olup, rüyada şükrettiğini görmek rüyayı gören kişinin kişisel olgunluğa erişip büyük bir manevi zenginliğe ulaşacağını, hayatı boyunca kazalardan ve belalardan uzak kalacağını temsil eder.

“Rüyada Şükretmek” için bir yanıt

Tüm dostlarımızda rüyada bir konuda şükretmek veya rüyada şükrettiğini görmek konusunda tecrübelerini paylaşmalarını rica ederim. Bilginin paylaştıkça zenginleşeceğini akıldan çıkarmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir