Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Toprak Sulamak

Rüyada toprak suladığını görmek ne demektir?

Öncelikle merhaba, rüyam biraz karmasik, ben bir unluyle gezerken toprak bir alanda kucuk bir bebek mezari bulduk, mezarin uzerinde tas vardı, buyuk ortu gibi ortulmus ama birazi acikti, biz ona bakarken ben “ah canim kiyamam” diye icimden gecirdim, yanimdaki arkadasim “gidelim” dedi, ben “kiyamam topragi cok kurumus, sulayalim da gidelim” dedim, suladik ama ben degil yanimdaki arkadasim suladi.

Rüyada sulamak görmek neye yorulur?

Rüyada sulama yapmak, bir bitki veya toprağı sulamak, suladığını görmek iyileşme süreci temsil eder. Ruhsal zenginleştirme ve duygusal büyüme sinyalleri verir. Bir yeri ya da bir şeyi sulayan birini görmek, uyanık yaşamda sizin iyileşmenize ya da kendinizi iyi hissetmenize vesile olacak birini varlığını temsil eder. Bu kişinin etkisiyle güzel gelişmeler olacağına delalet eder.

Rüyada yağmurlama yapmak, yağmurlama ile sulama yaptığını görmek aydınlanma gösterir. Bir durum veya ilişkiye biraz ışık tutmak mümkün olduğunu gösterir. Ayrıca yenilenme ve temizliği temsil eder. Bunlar duygusal yaraların iyileşmeye başladığını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir