Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Suların Yükseldiğini Görmek

Rüyada suların yükselmesi ne demektir?

3 Nisan 2013 de sabaha karşı rüyamda dünyanın sonu gelmiş, 6 yaşında bir kızım var o da rüyamda. Kızımla beraber aynı evde kalıyoruz. Oturduğumuz apartman büyük blokların olduğu sitelermiş, bizde giriş katında oturuyormuşuz. Siteler yeşillik bir tepeye kurulu, biraz şehrin dışında bir yer. Çevremizde bölüm bölüm böyle evler varmış.

Yavaş yavaş dünyanın sonunun yaklaştığını belirten suların yükselmesi beliriyor ilk önce. Hemen ölümden boğulmaktan korkmasın diye kızımın üzerine kapanıyorum, sonra deprem oluyor, binalar sallanıyor ama yıkılmıyor. Bizde hemen evden kaçıyoruz, dünyanın en yüksek tepesindeymişiz, kızıma sıkı sıkı sarılıyorum.

Kızım “anne üşüyorum” diyor. Sıkı sıkı sarmalıyorum kafamdanda daha çok üşürse üzerimdekileri onun üzerine örterim diyorum. Kızım kucağımda tırmanarak o en tepeye doğru tırmanıyorum, son 4 metre civarı bir yükseklik kalmış. Jeoloji uzmanı bir kadın “bu suların buraya kadar çıkması ilginç” diyor “son şansımız bu son tepe” diyor ve yürümeye devam ediyorum. Kızımı neredeyse içime soktum sarılırken. Ona sarılmak bana çok büyük bir sıcaklık güven ve huzur verdi. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Gönderen Filiz.

Rüyada suların yükseldiğini görmek neye yorulur?

Filiz Merhaba,

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz ortamdan çok sıkıldığınızı belki deyorulduğunuzu, bir mekan değişikliği arzuladığınızı simgelemektedir. Rüyadaki evinizin şehir dışında, yeşil tepede olması bunu ifade etmektedir.

Rüyada sanki dünyanın sonu olarak nitelediğiniz deprem olduğunu, binaların sallandığını, suların yükseldiğini görmeniz ise hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Sahip olduğunuz yüksek annelik duygusu ve iç gücünüz ile bu engelleri aşacaksınız. Lütfen kızınıza gerçek hayatta da hep sarılın, onun saçlarının kokusu size daima güç verecek, yaşam enerjinizin artmasına yardım edecektir. Rüyanın unsurları: dünyanın sonu, büyük bloklar, yeşil tepe, deprem olduğunu, binaların sallandığını, suların yükselmesi, kızına sarıldığını, Jeoloji uzmanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir