Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Sulu Kar Görmek

Rüyada sulu kar görmek neye işaret eder?

Rüyamda evimde iken köpeğimizin (gerçekte de var) bahçede olduğunu düşünüp kapıyı açıyorum . İçimden onun yaramazlık yaptığı geçiyor ama onu bahçede görmüyorum . Dışarı adımımı atıyorum ve yerlerin kar ama yumuşak kar olduğunu görüyorum ve köpeğin ağacın dalını kırmış olduğunu görüp bak haklıymışım diyorum, bu arada kızım da evin içinde.

Tam o sırada adımımı atıyorum sulu kar içine gömülüyorum kafam dışarıda kalıyor “hay Allah” diye düşünüp kızıma sesleniyorum. Kabus şeklinde uyandım sonra da. Hayır olsun inşallah.
Yorumlarsanız çok sevinirim. Filsar, 40, Bayan, ,Evli, Ev hanımı şu anda, Endişeli , sıkıntılı genelde ama değişken.

Rüyada sulu kar görmek neye yorulur?

Rüyada kar görmek tüm dünya milletlerinde en sık görülen rüyalar arasındadır ve doğu kültürlerinde hayra, iyi gelişmelere, bolluk ve berekete, sevindirici bir aydınlık haber alınacağına yorulur. Buna karşılık batı kültürlerinde karın hangi mevsimde görüldüğü ve karın rengi, durumu önem kazanmakta kar görmenin açıklaması buna göre yorumlanmaktadır.

Kış aylarında kar görmek, mevsiminde yağan kar yağışı görmek, iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Rüyayı gören kişinin bir sürüncemede kalan işi varsa onun biteceğine yorulur.

Rüyada sulu kar görmek konusunda bir şey söylemek gerekirse, diğer olanları da göz önüne akmak gereklidir. Buradaki gelişmeler çok şaşırtıcı güzel gelişmeler olacağını göstermektedir, ancak bu gelişmeler  ilk bakışta size endişe verebilir ancak gerçek güzelliği sonra anlayacaksınız şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sulu Kar Görmek” için 2 yanıt

rüyamda kar o kadar yoğun yağıyordu ki 2 metre önümü zorlukla görüyordum fazla uzun bi rüya değildi sadece kar yağdıgını gördüm ve mutlu oldugumu hissettim

Rüyamda fırtınalı kar birden başlıyor hemen balkondaki çamaşırları topluyorum hızla ablam var yanımda abla hemen içeri girelim diyorum çamaşırları toplayıp aceleyle içeri girdim balkon kapısını kapattım rüyamın anlamı nedir şimdiden tşk ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir