Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Sulu Kar Yağdığını Görmek

Rüyada sulu kar yağdığını görmek neye çıkar?

İyi günler ben 29 yaşındayım, bekarım, çalışmıyorum. İstihareye yattım biri için, rüyamda eski yıpranmış harabe bir bina gördüm, orada birini arıyorum ama kim olduğunu bilmiyorum. Kapılara baka baka üst kata doğru çıkmaya başlıyorum ama o kadar eski bir bina ki kapılarn önü tahtalarla kapatılmış. En son kata geliyorum kapı yine aynı şekilde kapalı, üst katta teras oluyor ve sesler duyuyorum, kafamı uzatıp bakmaya çalışırken elim kadar küçük cılız siyah bir köpek üstüme atlıyor ve sol gözüme zarar vermeye çalışıyor, elimle tutuyorum ben sevmeye çalışıyorum ama köpek elimi ısırmaya çalışıyor.

Sonra başka yeni bir binada oluyorum, tanımadığım bir kıza “ben onu seviyordum, artık dayanamıyorum” gibi laflar ediyorum ve bir cam levha görüyorum, üzerinde Fidan ismi yazıyordu ama tam emin de değilim isimden. Sonra annem yanımda beliriyor gözümü soruyorum “hiçbir şey yok” diyor, oradan dışarı çıktığımda sulu kar yağdığını görüyorum ve akşam oluyor her yer bembeyaz kar oluyor. Erkek yeğenimi görüyorum, kızak gibi bir şeyin üzerinde kayıyor, beni de çağırıyor ve beraber ayakta kayıyoruz. Uçar gibi hissediyorum kendimi, etrafta da evlerin ışıklarını görüyorum, sonra bir bahçe görüyorum yeşillik bizim akrabanınmış güya, normal bir kalabalık oturuyorlar bahçede biri bebeğini sallıyor ama bebek çok tatlı yanakları tombiş bir kız çocuğu ama annesi normalde kapalı, ben saçlarını açık görüyorum, rengi de siyah.

Sonra ilerliyoruz annem de yanımda oluyor ama elimde kırmızı bir maşrapa oluyor ve ben üstüm giyili ama popoma su döküp yıkamaya çalışıyorum, hem yürüyorum hem bunu yapıyorum. Kalabalığa gelince maşrapa elimden kayboluyor, oturuyor sohbet ediyoruz. Beyaz üzerinde küçük çiçekli bir gecelik görüyorum, birinin üzerinde ve o kişi hastalığından ameliyat olduğundan atlattığından bahsediyor bir diğer kadın da “saçım kısaydı bende uzattım, uzun yaptım “diyor, saçı yine siyah görüyorum ve öylece uyanıyorum şimdiden teşekkürler.

Rüyada sulu kar yağması nedir?

Serpil merhaba, gördüğün rüya şu anda gerçek hayatta berbat bir ruh hali içinde olduğunu, birkaç konuda canının çok sıkılmış, ümitlerinin tükenmiş, yorgun ve üzüntülü olduğunu anlatırken öte yandan da bunların yakında son bulacağını, aydınlık günlerin geleceğini belirtmektedir.

Rüyada harabe bina görmek rüya sahibinin şu anda kısmetinin kapalı olduğunu ve evinde bazı sıkıntılar yaşadığını gösterir. Rüyada bir şey aramak geçmişte yapmış olduğunuz bir hata yüzünden kaybettiğiniz imkanlara veya fırsatlara yeniden kavuşmak istediğinizi ve bunun için bir şeyler yaptığınızı temsil eder. Rüyada köpeğin insana saldırması kişinin yaşamında bir takım maddi güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi durumunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda insana iyi arkadaşlar bulmasını tavsiye edebilir, bakınız rüyada köpek görmek tabiri.

Rüyada görülen isim çoğu zaman kişi için önemli bir anlam taşıyabilir, bu nedenle Fidan isminin sizin için ne ifade ettiğini düşünmeniz gerekir. Büyük ihtimalle bir kadının size yardım edeceğini ya da bu sıkıntılardan kurtulmanıza vesile olacağını anlatmaktadır ki sulu kar yağması hayırlara işarettir. Rüyada sulu kar yağması rüya sahibi insanın beklemediği bir yerden bir destek görerek içinde bulunduğu sıkıntılı ya da stresli durumdan kurtulacağına ve bulunduğu çevre için hayırlı gelişmeler olacağına delalet eder, bakınız Rüyada kar görmek analizi.

Rüyanın devamında gelişen olaylarda iyi ve güzel gelişmelere, rahata ereceğine alamet etmektedir. Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerinizi buraya ekler misiniz?

“Rüyada Sulu Kar Yağdığını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda son zamanlarda boşandığım eski esimi görmeye başladım. Barışmışız ama ben pişman olmuşum. Dışarıda kar vardı. Ben sokakta kapının önüne oturmusum bir tarafta eski eşyalarım diğer tarafta yeni eşyalar kendi kendime konuşuyordum. İsyan ediyordum sanki ya da barıştığım için kendi kendime kiziyordum. Ben esimle daha önce de ayrılıp barışmıştım. Ayrıldığım süre içinde hep rüyama girerdi. Yine barışmış olurduk ve pişman olup agladığımı görürdüm hep. Bu sefer yine rüyalarıma girmeye başladı. Korkuyorum inşallah tekrar barışmayız. Yaş 28, medeni hal boşanmış, iş_memur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir