Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sülük Görmek

Rüyada sülük görmek neye çıkar?

Rüyamda ölmüş annemi gördüm. Benden para istedi. Telaşlıyım “verirsem gitmeyecek misin” diyorum. “Gitmeyeceğim” diyor. Cüzdanımı çıkardım, içi kağıt para ile dolu. O paraların içinden bir türlü annemin istediği parayı hesaplayıp çıkaramıyorum çünkü değişik paralar var. Ben de cüzdandan parayı hesaplamaya çalışıyorum. Cüzdandaki bazı paranın değerini bilemiyorum. Devamı olan kısmında ise sol elimde sülükler var, sülük elimle bütünleşmiş gibi. Sağ elime bir bez havlu alıyorum hepsini sivri olan kısımlarından bez yardımıyla tutup elimden söküp atıyorum. Ama elimin her yerini kaplamış fakat sonunda hepsini temizliyorum. Yorumlarsanız sevinirim

Rüyada sülük görmek tabiri

Ahmet selam, öncelikle ölmüş anneyi rüyada görmek sayfasını dikkatle okumanızı rica ediyorum. Onun senden para istemesi aslında çevrende senin maddi yardımına ihtiyaç duyan biri olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada sülük görmek rüyayı gören kişinin etrafındaki birisinin kendi çıkarı için onun peşinde koştuğunu işaret eder. Özellikle ilgilendiğiniz bir konuda sizden bilgi kapmak, bilgi çalmak istediğini gösterir. Sülükle tedavi olduğunu görmek ailenizden kaçmak, uzaklaşmak, kendi başınıza yaşama istediğinizi ifade eder. Rüyada bir başkasına sülük tedavisi yapıldığını görmek rüyada sülük uygulandığını gördüğünüz kişi hakkında bir sağlık sorununa veya o kişi ile aranızda çıkacak bir tartışmaya işaret eder.

“Rüyada Sülük Görmek” için bir yanıt

Rüyamda eski çalıştığım iş yerine arkadaşımın ziyaretine gidiyorum. Hava karanlık gittiğim yerde karanlık ve bildiğim bir yer değil, önce arkadaşımı göremiyorum, odanın her yerinde siyah sülük var, yuvarlak şekilde arkadaşım geldiğinde her yerde böcek var diyorum bir şey olmaz hep var onlar diyor. Oradan çıktığımda bacaklarıma yapışmış olarak görüyorum doktora gidelim hemen diyorum arkadaşım gidersen derini keserler bırak kendiliğinden çıkarlar diyor. Sonra hepsi derimin altına giriyor ve uzuyor boyları.birkaç tanesini çıkarıyorum diğerlerinin uçlarını göremiyorum. Anneme göstermek için bacaklarımı açtığım da her yerin kanadığını bacaklarımdan kan aktığını görüyorum. Sonrada uyandım. Sülüklerin vücuda girmesi ne anlama gelir? Sonunda kan görmek rüyayı bozar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir