Kategoriler
Çiçekler

Rüyada Sümbül Görmek

Rüyada sümbül görmek neye işarettir?

Rüyamda lacivert bir hava ve gece görüyorum. 2 arkadaşım ve tanımadığım bizden küçük bir kız ile bir otel odasında oturuyoruz. Ben arkadaşlarıma kızdan negatif elektrik aldığımı uzaklaştırmamız gerektiğini söylüyorum ancak onlar bana kuruntu yaptığımı söyleyerek kızıyorlar. Bir yerden cinayet olduğu haberini alıyoruz. Balkona çıktığımızda dışarıyı görüyorum. Deniz ve yanında kocaman bir tarla var. “12 tane sümbülün altında çocuk cesetleri” olduğunu duymuşuz. Gözümüzden çıkan lazer ışıklarıyla sümbül çiçeklerini arıyoruz. Tarladalarmış.

O sırada yanımızda duran kızın katil olduğunu öğreniyoruz ve kızdan kaçmaya başlıyoruz. Rüyanın bu kısımları çok silik ancak çok korktuğumu hissettim. Merdivenlerden inerek tarlaya geçiyoruz ve sümbülleri orada görüyoruz. 12 tane sıralı pembe sümbül. Altındaki cesetlere bakacakken uyanıyorum.

Takma isim : balık
Yaşınız : 18
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Öğrenci
Ruh haliniz : Zihinsel ve ruhsal açıdan çok yorgun

Rüyada sümbül görmek yorumu

Pınar merhaba, gördüğün rüya aslında bir mesaj vermekten ziyade içinde bulunduğun ruh halini yansıtmakta ve bir miktarda bunun sebepleri hakkında ipucu vermektedir. Buna göre rüyanız gerçek hayatınızda sizde adeta öfke patlamasına sebep olan, potansiyel enerjinizi kullanmanıza engel olan büyük ihtimalle çevrenizdeki insanlardan kaynaklanan bir durumun yaşandığını ve bunun sizde ciddi bir zihinsel yorgunluğa sebep olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada sümbül görmek veda sembolüdür. Ayrılmak veya bir şeyleri sona erdirmek işareti olarak rivayet edilir. Rüyada sümbül toplamak bir arkadaşından ayrılmak, ondan uzak kalmak anlamına gelir. Sümbül topladığını görmek aynı zamanda bu ayrılığa ya da uzak kalmaya üzülmeyin o arkadaştan ayrılmanız sizin iyiliğinize olacaktır mesajı verir.

Rüyada birinden sümbül almak rüyayı gören kişinin başına tatsız bir olay gelmesi sebebiyle küçük üzüntü yaşamasına yorulur. Bu rüya bazı yorumculara göre yaklaşan bir ayrılık veya kötü bir gelişme işaret olarak rivayet edilmektedir, kötü şansa da yorumlanır. Rüyada birine sümbül vermek yaşanılan bir sosyal yada iş ilişkisinde yanlış anlaşılmadan kaynaklanan bir kırgınlığı gidermek istediğinizi ama karşı tarafın aşırı kırılmış olması sebebiyle bunda zorlandığınızı gösterir. Bu yanlış anlaşılma, dedikodu veya kırgınlığın bir süre daha devam edeceğine rivayet edilir.

Rüyada sümbül koklamak sanki kapandığı sanılan, hiç kimsenin anmadığı ve kişinin hiç kimse ile paylaşmadığı bir problemin aklına geldiğini simgeler. Bu rüya kişinin alşında o konuyla alakalı halen cevaplanmamış sorular olduğunu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir