Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sümük Görmek

Rüyada sümük görmek ne demektir?

Rüyamda ilk önce kapalı spor salonu gibi bir yerdeyim ama karşım düz olmasına rağmen havuz gibi etrafı açık olmasına rağmen su ile dolu. Sahanın yarısı böyle havuz diğer yarısında insanlar var. Ben suyun içine giriyorum ilerledikçe yükseklik artıyor suyun orada hareket spor yapmaya başlıyorum. Sonra iki kız geliyor onlar da spor yapacakmış rahat yapsınlar diye ben çıkıyorum, saçımı toplarken yanlışlıkla tel tokasını alıp takıyorum, tam yürürken saçımdan sinirle alıyor. Ben de bir tel toka için böyle yapılır mi diye hafifle alıyorum.

Oradan birlikte çıkıp bir kaç adım sonra tartışma başlıyor. İlk o taş atıyor bende kedisini öldürüyorum ilk attı savundum kendimi diyorum. Sonra şikayete gidiyoruz geri gönderiyorlar geçer diye. O sıra arkadaslarimı görüyorum. Bir odaya geçiyorum ama nasıl ağlıyorum peçete istiyorum burnumdan sümük akıyor ama nasıl akıyor öyle böyle değil, sildikçe daha çok sümük geliyor sildikce selpak yetmiyor.

Sonra onlar gidiyor ben kendimi sahil gibi yerde buluyorum, karşımda Zeki Müren, çok kilolu suyun içinde yarı govdesi el saklıyor ve arkasini dönüp denize yürüyor, salı var ama o yüzüyor en derinde sonra suyun içi nar suyu ile karisiyor.Uzun ama ayrıntılı yazmak istedim) yorum yapar misiniz

Rüyada sümük temizlemek yorumu

Rüyada sümük görmek bir yetersizlik duygusunu simgeler, rüyayı gören kişinin kendini güven içinde hissedeceği bir yer arayışı içinde olduğunu işaret eder. Rüyada sümük temizlemek veya burnundaki sümüğünü temizlediğini görmek kişinin yaşadığı güven sorununun farkında olduğunu ve bunu aşmak için çaba sarf ettiğini gösterir. Burnunda sümük olan birini görmek yada birinin burnunda sümük olduğunu görmek rüyada görülen insanla açıklanır ve o kişinin yaşadığını bazı korkuları veya endişeleri yada içinde olduğu güvensizlik duygularını aşmak için sizin desteğinize ihtiyaç duyduğunu ifade eder.

“Rüyada Sümük Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir