Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Sünnet Namazı Kılmak

Rüyada sünnet namazı kıldığını görmek ne demek?

Rüya detayı: Öncelikle böyle bir imkanı sağladığınız için teşekkür ediyorum.

Rüyamda camide cemaatle sünnet namazı kılarken sert bir güçlü rüzgar çıkıyordu ve beni sürüklüyordu bıraktığında namazıma devam etmeye çalışıyordum fakat doğru olmayacağını düşünerek selam veriyor namazımı tamamlayamadan bitiriyordum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada sünnet namazı kılmak yorumu

Rüyada kıbleye doğru namaz kıldığını görmek dünya yaşamı ve ahiret hayatı için iyi şeyler yaptığınıza ve buna devam etmenize işarettir.

Rüyada rüzgar görülmesi rüyayı gören kişinin yeni olaylar, yenilikler yaşayacağına ve iş hayatında başarılara imza atacağına işaret eder. Rüzgar sert olması hayat tarzını değiştirmeye işaret ederken güçlü rüzgar aynı zamanda bu değişikliğin yakında gerçekleşeceğine rivayet edilir.

Ancak namazı elinizde olmayan nedenle yarım bırakmanız, elinizde olmayan kimi nedenlerle bir günah işlemiş olabileceğinizi ifade edebilir.

“Rüyada Sünnet Namazı Kılmak” için 2 yanıt

Ben Denizli’den yazıyorum size. 24 yasındayım. Bekarım. Bir firmada çalışıyorum.
Rüyamda cuma namazı kılmak için en ön safa geçiyorum ve namaz kılmaya başlıyorum. Kılarken yanımdaki kişi sürekli sağa sola gidip bana çarpıyor. Tam rükuya eğilirken boynuma atlayıp beni namazdan çıkartıyor ve yere yatırmak istiyor. Bende yere atıyorum onu ve tekme atıyorum. Daha sonra bacağından tutup camiden dışarı çıkartıp atıyorum o kişiyi. Bu kısı daha sonra bana terliklerini fırlatıyor ve bende bir terliğini geri vermiyorum öbürünü atıyorum ona aynı şekilde. Daha sonra ekmek fırlatmaya başlıyor ve ben oradan ayrılmaya çalışıyorum. attığı ekmeği havada kapmaya çalışıyorum yere düşmesin diye. Bazılarını tutuyorum ve yiyorum. Daha sonra uyanıyorum rüyamdan. Çok karışık bir rüyaydı, nedir bir bilginiz var mı?

Bünyamin merhaba, rüyada cuma namazı kıldığını görmek hayatınızda her şeyin olumlu geçtiği, aydınlık, pozitif bir dönem yaşadığınızı ve üzerinizdeki olumlu enerjiyi çevrenize, sevdiklerinize yansıtmanız gerektiğini ifade ederken birinin namazını bozması aslında gerçek hayatında birinin yolunda giden şeylerin bozulmasına sebep olduğunu anlatmaktadır. Rüyanın en ilginç yanı bu kişinin senin evlilik, yuva kurmak konusunda bir şeylere engel olduğunu ya da zorluk çıkardığını belirtmekte, bu durumun hayatının bir çok alanını olumsuz etkilediğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir