Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yeniden Sünnet Olmak

Rüyada yeniden sünnet olmak neye işarettir?

Bu gece kabus bir rüya gördüm, anlamını çok merak ediyorum. Rüyamda tekrardan sünnet oluyordum. Bir hastanede sünnet ediliyordum ancak “ben sünnet oldum, daha neyimi keseceksiniz” diye avaz avaz bağırıyorum. Kan ter içinde uyandım.

Bu rüya ne manaya geliyor? yorumunuz için şimdiden teşekkür etmek istiyorum. Abdullah’ın rüyası. 16 Aralık 2009 @ 02:25 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada yeniden sünnet olduğunu görmek yorumu

Abdullah merhaba.

Rüyada sünnet konusu, sünnet olmak veya sünnet olan birini görmek gibi konular detaylı bir şekilde rüyada sünnet görmek sayfasında anlatılmıştır, lütfen ziyaret edip, inceleyin.

Siz gerçek hayatınızda daha önceden sünnet olduğunuz halde rüyanızda yeniden sünnet oluyorsunuz ki gördüğünüz bu rüya büyük ihtimalle aile ve özel yaşamınızda yeni bir sayfanın açıldığını işaret etmektedir. Bu yeni sayfada bekarlar için evlilik, evliler için ailenin büyümesi veya zenginleşmesi işaret edilir. Sünnetin hastanede olması ayrıca iyi bir anlam taşımakta, iyiye işaret etemktedir çünkü rüyada hastane görmek iyileşme sembolüdür.

“Rüyada Yeniden Sünnet Olmak” için 2 yanıt

Rüyada salonda sünnet düğünü görmek
Rüyamda abim, eski sevgilimin arabasi ile yanima geliyor ve eski sevgilimin bensiz daha mutlu oldugunu söylüyor. Sonra ben bir yolculuk yapiyorum ve yolculugun sonunda bir Dügün salonuna gidiyorum. Orayi kendim icin bakiyorum, orda o an bir sünnet dügünü var. Salonun büyük güzel bir bahcesi var

Rüyada ağabeyi görmek korunma, güven, kendini güvende hissetmek manası taşır, koruma altında olduğunuzu simgeler, bakınız rüyada ağabey sayfası. Eski sevgiliniz hakkında bir şey söylemek zor, çünkü hakkınızda bilgi vermemişsiniz, ancak bu konuda eski sevgilini görmek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir. Rüyada düğün salonu görmek, yaşamınızda yeni bir sayfayı işaret eder. Bu yeni bir fikir, yeni bir düşünme tarzı, yeni bir ilişki anlamını taşıyabilir. Rüyada sünnet düğünü görmek veya sünnet düğününe katılmak yaşamınızda yakın çevrenizle birlikte güzel bir döneme girdiğinizi, güzel gelişmeler olacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir