Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Sünnetçi Görmek

Rüyada sünnetçi görmek neye çıkar?

Adım Zeynep, 30 yaşındayım, evliyim. Rüyamda yanımda bir adamla gezinirken bir eve gidiyoruz. Evde bizi bir teyze karşılıyor. Bize Hz. Ebu Bekir’in burada olduğunu bizi beklediğini söylüyor. Yanımdaki adamla odaya giriyoruz. Bu arada adamı tanıyorum. Bir dönem hastanede çalıştığım sünnetçi arkadaşımdı. Saçları çok beyazlamış.

Odaya girdiğimizde hz. Ebu Bekir başında şal gibi bir şeyle namaz kılıyor. Namazını bitirince örtüsünü katlayıp bana dönerek yanımdaki sünnetçi arkadaşı gösterip “senin bunla nikahın var” dedi. Adını soy adını söyledi. Yalnız hz. Ebubekir çok genç idi. Gözleri mavi sarışın gibiydi. Üzerinde mavimsi gibi bir gömlek vardı. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada sünnetçi görmek neye çıkar?

Zeynep merhaba, rüyada Hazreti Ebubekir’i Görmek rüyayı gören kişinin akranlarına göre daha oturmuş ve gelişmiş bir düzgün karaktere sahip olduğunu gösterir ve kişinin bu olumlu yönü ile çevresi tarafından daima sevilip sayılacağına ve yaşamı boyunca işlerinin yolunda gideceğine işaret eder.

Eskiden hastanede beraber çalıştığınız sünnetçi arkadaşınız aslında yaşamınızda yeni bir döneme girmek üzere olduğunuzu ve bunda birinin rol oynayacağını büyük ihtimalle güzel şeylere kavuşmanıza vesile olacağını anlatmaktadır, bakınız rüyada sünnet görmek sayfası.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ve konuşmalar ise yaşamınızın manevi yönüne biraz daha fazla önem verip, manevi zenginliğe ulaştığınızda her şeyin daha da iyiye gideceğini, her şeyin gönlünüzce gerçekleşeceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Sünnetçi Görmek” için 2 yanıt

Oğlunun sünnet düğününü görmek
Ben 20 yasindayim, calismiyorum, evdeyim, bekarim. Ben ruyamda oglumun sünnet düğününu gördüm, evim cok buyuk ve bir sürü akraba var, gelenleri opuyorum, buyuklerimizden birine elini operken “hos geldin baba” diyorum, kendi babamda “o baban degil kizim” diyor, guluyorlar, bende “biliyorum dede olarak degil babam olarak goruyorum o yuzden diyorum” sonra esim olarak kuzenimin esini goruyorum, oglumda daha bebek, kucaginda gezdiriyor, sonra herkes assagiya iniyor, sokakta saz caliyor herkes oynuyor, beni de cagiriyolar ama topuklu ayakkabi giydigim icin herkes nasil oynayacaksın diyor, gelen misafirleri karsilamak icin yanlarina gidiyorum.

Zuhal merhaba, rüyanın ana unsuru erkek çocuk sahibi olduğunu görmektir ve rüyada erkek çocuğu olduğunu görmek bereket dolu günlere kavuşmak, işlerin açılması ve şanslı bir yaşama delalet eder, bakınız rüyada erkek çocuk görmek sayfası. Öte yandan sünnet rüya tabiri sayfasında anlatıldığı gibi rüyada oğlunun sünnet düğününü görmek rüyayı gören kişinin hayırlı evlada sahip olduğunu ve yaşamı boyunca onunla gurur duyacağını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir