Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Süper Kahraman Görmek

Rüyada süper kahraman neye işarettir?

Ben gördüğüm rüyaları artık hiç kimseye anlatmak istemiyorum çünkü çevremdeki herkes bunlarla alay ediyor. Sitenizi gördüm ve siz güvendim, bu nedenle size yazmaya karar verdim. Lütfen benim deli ya da ruh hastası olduğumu düşünmeyim, gerçekten değilim ama bu rüyaları görmek elimde değil ki.

Çocukluğumdan beri uçan hayallerim var, kendimi çoğu zaman süper kahraman ya da büyülü kuş insan olarak görürüm, çoğu zaman gökyüzünde süzülüp yardıma ihtiyacı olanlara yardım eder, kötülerle savaşır, zorda olanlara yardım ederim. Bunlar genellikle eğlenceli oluyor ama arada sinir bozucu olanlar da çıkıyor.

Bunlar hep yineleniyor, bıkmadan usanmadan her gece uçuyorum ancak rüyada insanların çoğunluğu beni yadırgıyor “bu adam neden kuş gibi uçuyor” diyorlar bende onlara “sizin hayalleriniz yok mu? ben hayallerime kavuştum ve uçmaktan mutluyum” diyorum. İşin kötü tarafı bun gerçek hayatta anlattığın arkadaşlarım, yakınlarım da benim kafayı yediğini düşünüyor, bende artık kimseye bunlardan söz etmiyorum. Ne olur bana cevap verin. 26, erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada süper kahraman görmek yorumu

Berk selam, öncelikle bize güvendiğin için teşekkür ederim. Toplum olarak objektif düşünmeyi bilmeyen, hoşgörüsüz, kindar ve çatışmacı bir yapımız olduğu için bunlarla karşılaşman normaldir. Senin arkadaşların bağnaz, kindar, bencil sistemlerle eğitilmemiş olsalardı, karşısındaki dinlemek, ona saygı duymak öğretilseydi seninle dalga geçmek yerine seni dinleyip bu rüyaların ne demek istediği merak ederler, anlamaya çalışırlardı. neyse boş ver, sen bununla mutlusun kahramanlığın tadını çıkar.

Rüyada süper kahraman görmek rüyayı gören kişinin çok gelişmiş bir zeka seviyesine, normalin çok üzerinde gelişmiş yetenekleri, yeni fikirleri sahip olduğunu temsil eder. Süper kahraman olmak ya da süper kahraman olduğunu görmek ise sizin bu gelişmiş zekanın ve üstün yeteneklerinin (çoğu zaman da gizli yetenekler) farkında olup bunları kendin, ailen ve sevdiklerin için kullanmak gerektiği işaret eder.

“Rüyada Süper Kahraman Görmek” için 2 yanıt

Rüyada süper güçleri olduğunu görmek
Rüyamda zihin gücüm ve el hareketlerimle taşları, kayaları hareket ettirebiliyordum ve bu gücüm sayesinde arkadaşım olan bir kaç kişiyi kurtardım, tabi bu olaylar yaşanırken ben gayet rahatım ve sonrasında oradan ayrılırken uyandım. Şimdiden teşekkürler. 2 tane kızı kurtarıyorum.

Rüyamda robot muşum yüzümden kırmızı mavi felan ışıklar sacyırmuşum canavarlarla savaşıp yendikten sonra bilmem kaçıncı kattan düşüp geriy uyanıryormuş sonra dün rüyamda Marvel’den Thor olarak görüyrum rüyamda çekiçimle ucuyormuş bi sag b sola kendi mahhalemde bide sonra arabayla biri duyuromuş laf attı bende çekiçi ona fırlattım sonra adam arabasında ölü aracta sarsıldı çok güzel rüyayıdı be bide süper kötü kadın la savgaşıyormuşuz ben o kadını heykele ceviriyomuş thor karakteriyle sonra o kadını öpmüşüm heykelken sonra kadında uyanmış süper güç lerimiz yok olmuş sonra saklanmışız sonra geri gelmiş süper güçlerimiz anlamı ney bu rüyanın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir