Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Şüphe Görmek

Rüyada birinden şüphelendiğini görmek ne demek?

Merhabalar. Rüyamda, okulun yurdundayım. Bir adam, siyah takım elbiseli, bana oda arkadaşımı soruyor ”Ben amcasıyım onun ” diyor. Ben de odayı gösteriyorum ona ama şüpheleniyorum ben ve o adamı takip ediyorum. Odanın aynasından bir görüyorum ki adam silahı arkadaşımın ağzına sokmuş, onu öldürecek. Arkadaşımın hiç sesi çıkmıyor. Ben bunu görünce dehşete kapılıp koşturmaya başlıyorum alt katlara. Önümde bir adam, yine o da takım elbiseli, ona sesleniyorum ”yardım edin” diye. Meğer o da silahlıymış.

Neyse ben aşağıya koşuyorum. Güvenliklere ağlıyorum ”silahlı adam arkadaşımı öldürecek” diye. Daha da dikkat çekmek için yangın alarmına basıp herkese yurtta silahlı bir adamın olduğunu ve yurdu boşaltmaları gerektiğini bağırıyorum. En son yurdun güvenliği bana sesleniyor. Gidiyorum yanına ve bana otobüsün içinde o adamları ateşe atıp yakışlarını gösteriyor. O zaman çok rahatlıyorum. Bunun anlamı nedir? yardımcı olursanız çok sevinirim . İyi günler. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci, nötr.

Rüyada birinden şüphelenmek yorumu

Cansu selam, gördüğün rüya gerçek hayatında seni dehşete düşüren bir şeyler yaşadığını ya da şahit olduğunu göstermekte ancak bunların bulduğunu ya da bulacağını işaret etmektedir.

Rüyada şüphe görmek, bir şeyden şüphelenmek, birinden şüphelendiğini görmek, üzerinizdeki kaygılardan kurtulup, başarılarınız beklediğinizden düşük olursa buna hazırlıklı olmanızı, değişime daha fazla direnmemek gerektiğini ifade eder.

Rüyada evham, güvensizlik, huylanma, işkil, işkillenme, kurgu, kuruntu, kuşku, malihulya, melankoli, pirelenme, sanı, sanma, sanrı, şüphe kurdu, şüphelenme, tevehhüm, vahime, vehim, vehmetme, vesvese, zan, zannetme terimleri de aynı manaya gelirler.

“Rüyada Şüphe Görmek” için bir yanıt

Birinden şüphelenmek
Rüyamda ablamla beraber bir alışveriş merkezindeyim.ablam bir kadından şüpheleniyor ve onu tanır belki diye benim takip etmemi istiyor.kadını gizli gizli takip ediyorum.bazen izini kaybedip koşarak arıyorum.bulup gene takip etmeye başlıyorum.bi ara kadın şüpheleniyor galiba arkasına dönüp bakıyor.takip ettiğimi anlamasın diye hemen reyonlara bakıyomuş gibi yapıp elime beyaz peynir alıyorum ve ablama uzatıyorum çaktırmasın diye.ama ablam bana yardımcı olmuyor.peyniri almadan arkasını dönüp gidiyor. beni yalnız bırakıyor.kadın da şüpheli gözlerle sadece bana bakıyor. sonra eniştemin pansiyonuna geliyoruz.ben bi odaya girip uyuyorum ablamların odasıymış.yan odadan telefon sesi geliyor uyanıyorum. diğer odaya gidince yatak üstünde 3 tane cep telefonu buluyorum. sürekli çalıyor bunlar.biri dursa öbürü başlıyor. ablamla takip ettiğimiz o kadın arıyomuş. nasılsa beni aramıyor deyip açmıyorum telefonları. alıp resepsiyona götüyorum sahibi gelip alsın onları diye. odaya gene gelince bi bakıyorum babam, eniştem, erkek yeğenim ve iki yabancı adam banyoya girmişler. bizim evdeki bi mobilyanın ayakları kayıyormuş. babam onun ayaklarını sabitleştirmek için banyoda silikon gibi sağlamlaştırıcı bişey arıyor. benim kremlerimi şampuanlarımı karıştırıyor acaba yapıştırıcı var mı diye. hemen bi tane silikon bulup babama veriyorum bu işe yarar diyorum.babam küvet üstünde denemek istiyor .ayaklı küvet var eski tarz altını ters çevirip silikonu sürmeye çalışırken koca küvet az kalsın üstüne devrilcekmiş gibi oluyor. koşup kaldırıyorum hemen babam küvetin altında kalmaktan kurtuluyor. sonra neden bilmem küvetin içinde suyu görünce içimden yıkanmak geliyor. anadan üryan soyunup küvete giriyorum yıkanmaya başlıyorum.babam eniştem yeğenim iki yabancı adam orada hala. babam acayip bişey olmamış gibi davranıyor.yapıştırıcıyı deniyor hala.sonra diğerlerine bakıyorum. iki adam ve eniştem şaşırmış utanmış halde bana bakıyor. o zaman ayıp ve yanlış bişey yaptığımı anlıyorum. çok utanıyorum.yeğenimden havlu getirmesini istiyorum. havluyu getirince üstümü örtüp kalkıyorum.küvetten çıkıp kapıya doğru yürüyorum. aynaya bakınca sağ yanağımda ve alnımın sol tarafında rengi sarımtırak yeşil, çürük gibi izler gördüm.bunlar eskiden olup yüzümde kalan yanık izleriymiş.sonra bi bakıyorum alnımın ortasında büyük simsiyah kıllı pis bi yara.kanlı değil yanık yarası gibi kömür gibi kabuk bağlamış. ona bakarken rüya bitti. Yaş 26, bekar, kadın, çalışıyor (sekreter).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir